Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baján csinálnak petevezeték...

Baján csinálnak petevezeték átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy olyan gondom lenne hogy április 9.-re kaptunk időpontot szegedre a kaáliba, megadták hogy milyen vizsgálatok kellenek, és kell átjárhatósági is! Az érdekelne hogy Baján csinálnak-e mert az olcsóbb lenne mint a kaáliban fizetni érte! Előre is köszi

2013. febr. 14. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia!! Igen lombik babám van! Szegeden a doktornő segítségével jött össze!!Azért altattak mert biztosra vették az elzáródást és ha találnak még valamit akkor egyben meg lehetett csinálni!Hát találtak,de ez már a múlt itt van a kicsi szívem és csak ez számít! 14 évet vártam rá!!
2013. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
14 évet? Azta mindenit :)) De legalább meglett az eredmény :)) Én is a doktornőhöz kaptam időpontot! :) Kicsit félek ettől az átjárhatóságitól, de én biztosra veszem hogy ez a baj nálam! 4 év alatt már kiismertem a testemet, van peteérésem, a férjem is egészséges de szeretnék már ezen is túl lenni! Remélem hamarosan én is édesanya lehetek végre :)
2013. febr. 15. 10:07
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon profi a doktornő bízzál benne!Higgy benne és sikerülni fog!Sok sikert és kitartást!!!
2013. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást nagyon jól esik valakitől végre 4év után :) Hiszek benne hogy nekünk is sikerülhet :)
2013. febr. 15. 12:19
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! :) Na képzeljétek el tegnap voltam a Kovácsnál reggel és megcsinálta a beutalókat, a hormont rögtön meg is csinálták a laborban kaptam jövő szerdára egy butalót az altatóshoz meg a bel.re utána az eredményekkel visza kell mennem a Kovácshoz és megmondja mikor csinálják meg az átjárhatósági műtétet! Akkor valószínű engem is altatnak ha aneszt.- hez küldött! Attól függetlenül eléggé félek, de majdcsak túlleszek rajta!
2013. febr. 20. 08:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ne félj nem lesz semmi gond! Kitartás!Nemsokára babázhattok ti is! Majd írj, hogyan alakul a dolog!
2013. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na képzeljétek, elég hamar sorra kerülök, kedden reggel kell befeküdnöm, akkor már éheztetnek meg ilyenek, szerdán műtenek és csütörtök v.pénteken jöhetek is haza, és még a pé.- előtt úgyhogy még lesz időnk próbálkozni április 9.- ig! :)
2013. febr. 28. 09:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szorítok neked!Hidd el nem lesz olyan vészes!Lehet akkor már ebben a hónapban kismama leszel!
2013. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!