Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek T-alakú méhe?...

Van valakinek T-alakú méhe? (uterus bicornis unicollis) Tapasztalatok teherbeeséssel, kihordással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok nőnek van kétszarvú méhe,de ennek is rengeteg formája van.Az enyém sajnos még csak nem is szív alakú,hanem teljesen kettéágazó,T-formájú.Az orvosom azt mondja,ha teherbe is esek,a 25.hétnél nem bírnàm tovább hordani és az még túl korai.Ha életben is marad,nagy valószínűséggel sérült lesz.Most ezek után mit csináljak?

#kétszarvú méh #T-alakú méh #uterus bicornis unicollis #kettőzött méh
2013. febr. 16. 08:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Május 4.-én 36 hétre megszületett a kisfiam 2650 g-mal,48 cm-el,10/10-es Apgarral teljesen egészségesen.Kicsit előbb érkezett,elfolyt a magzatvizem és a farfekvése miatt,meg a méhem miatt megint császár volt,de minden rendben.

2013. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Jó babázást!

2013. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok én is:-)

Mi a 20. hétnél járunk, eddig minden ok:-)

2013. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Jó egészséget kívánok!!
2013. jún. 9. 20:00
 15/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok, engem is ezzel diagnosztizáltak, és csak szeretném megkérdezni, hogy vagytok? Mi lett a babákkal? :) Kérdező, neked összejött már a baba?
2013. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szia,engem végül megműtöttek,most regenerálódom.:-) Én több orvosnál jártam és mikor megmutattam a képet a méhemről,azt mondták ne kockáztassak,ilyen mértékű rendellenességgel,nem fogok tudni kihordani egy babát.Most a műtéttel kaptunk egy esélyt,nagyon bízom benne,hogy nekünk is sikerülhet.Neked mit mondott az orvos?
2013. nov. 12. 18:21
 17/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok aki a 3. babát várta.

35+4-re egészségesen született meg, szintén császárral. De mondtàk az orvosok, hogy ritka ilyen méhhel 3 babát kihordani, de nem lehetetlen:-)

Kérdező, neked jobbulást és mielőbbi babázást kívánok!

2013. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Jó babázást. Minden rendben ment??
2013. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi; és jó babázást,jó egészséget kívánok!
2013. nov. 29. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!