Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A korom miatt elküldött az...

A korom miatt elküldött az orvos, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,tegnap voltam orvosnál hogy már másfél éve nem jön a baba és azt mondta nőgyógyász hogy minek még nekem gyerek???nem ráérek még 10 év múlva??? és hogy eza másfél év ez még nem sok idő :( csak rákszűrést csinált 3 hét múlva megyek vissza a leletért

2013. febr. 16. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez durva, ha igaz. Keress egy magánorvost, vagy, ha ez az, akkor sürgősen váltsd le. Ilyet??? Ez vicc.hu kb.
2013. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyet nem csinálhat. Biztos jól értetted? Menj másik dokihoz.
2013. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Keress egy másik orvost!

Nem az ő dolga eldönteni, hogy te mikor szeretnél gyereket. 21 éves vagy, felnőtt nő. Ha neked segítségre van szükséged, neki kötelessége lett volna segíteni, de nem ezt tette.

2013. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

NBem tudom, hogy lehet-e tenniük egyáltalán ilyen korban valamit is.

Külföldön a 23 év alatti terheseket még fiataloknak veszik, nekik kötelezö olyan orvost felkeresni akivel beszélgetnek a terhességröl, és a lelki részéröl. Szerintem pl 23 év alatt itt tuti nem csinálnak semmit. Max kivizsgálnak de ha minden rendben akkor ennyi, majd ha idösebb akkor vissza mehet.

2013. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem érettem félre :( a családomról is kérdezősködött :( meg valami hormonvizsgálatról motyogott de nem értettem
2013. febr. 16. 09:34
 6/13 A kérdező kommentje:
van egy imserösőm ő is velem egy idős és őt kivizsgálta az orvos nála rendben talált mindnt csak épp a férje nem akr elmenni egyelőre vizsgálatra
2013. febr. 16. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

30 éves voltam mikor ugyanilyen problémával mentem nőgyógyászhoz.

Engem is elküldött, mivel csak 1 éve próbálkoztunk.

Azt mondta, hivatalosan 2 év aktív nemi élet után nyilvánítják meddőnek a párt, utána küldhet vizsgálatokra, addig nem támogatja a TB.


Pedig 30 évesen az ember már nem ér rá 2 évig várakozni...

2013. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem vicc,valójában van ilyen orvos,

Nekem ezt mondta mikor 22 éves voltam

-Hová siet ilyen gyorsan a gyerek csinálással,rá ér még,22 évesen ne csináljon gyereket!!!!

Hozzáteszem,akkor még nem akartam gyereket,hanem egy késett menzesz miatt kerestem fel.És beszólt a doki,soha többet nem mentem hozzá.Akinek meg értem mindenkinek elmondtam a hozzászólását.

2013. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Atyaúristen, de bunkó az a doki! Most vagy a "biológiailag" legoptimálisabb korban! Ne hagyd magad, keress másik dokit!!! Nem érsz rá 10 év múlva, ha most szeretnél!!!

Elképesztő milyen orvosok vannak!!!!

2013. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos el tudom képzelni, hogy tényleg ezt mondta :( Sógornőm 21 évesen esett teherbe először ( tervezett baba) és a vizsgálaton megkérdezték tőle, hogy nem akarja-e elvetetni...

Keress másik orvost!

2013. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!