Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A korom miatt elküldött az...

A korom miatt elküldött az orvos, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,tegnap voltam orvosnál hogy már másfél éve nem jön a baba és azt mondta nőgyógyász hogy minek még nekem gyerek???nem ráérek még 10 év múlva??? és hogy eza másfél év ez még nem sok idő :( csak rákszűrést csinált 3 hét múlva megyek vissza a leletért

2013. febr. 16. 09:22
1 2
 11/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tényleg keress másik dokit. Ha 21 évesen másfél év alatt nem sikerült teherbe esned, akkor 10 év múlva még nehezebben menne.

Ha pedig nem támogatja a tb, menj magándokihoz. Nem kerül többe, mint amennyit az sztk-ban elvárnak hálapénznek.

2013. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az orvos egy tahó, neki semmi köze hozzá hogy mikor vállalsz gyereket. A helyedben keresnék másik orvost. Én 19 voltam mikor felkerestem az orvosomat és nem mondott ilyet, nagyon rendes volt, azonnal írt fel gyógyszert és most van egy kisfiam. Szerencsére nem minden orvos egyforma.
2013. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

remélem hogy nem lesz a másik orvos is ilyen

köszönöm a válaszokat :)

2013. febr. 16. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!