Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok gyereket 26 évesen?

Vállalnátok gyereket 26 évesen?

Figyelt kérdés
A körülményekről most nem írnék, hanem úgy általában kérdezem. Mi az ami döntő szempont lenne esetleg a kérdésben?

2013. febr. 18. 14:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jah, tehat csobe akarod huzni. Kar lenne. Egyreszt egyedulallo anyanak nem felhotlen az elete, masreszt igen nagy aljassag lenne.
2013. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

így már más a dolgok fekvése!

miért nem beszélsz vele erről a dologról? Lehet, hogy ő is készen lenne már rá, csak rád vár vagy a megfelelő időre, amiről azt se tudja, hogy mikor jön el!

2013. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A 10es válaszoló példáját én is követem.Ahsonló szitu.Albérlet +épp hogy beosztottuk a pénzt, ráaadásul mi is 2 éve voltunk együtt de mi is megtartottuk.Mindketten 25évesek voltunk.Most 4 hós a kislányunk, külön ház rezsi baba, de nem nélkülözünk, nem dúskálunk a jóba de megvagyunk, és boldogabbak vagyunk egy gyerekkel.Szerintem 26 évesen nyugodtan lehet gyerek , ez nem feltétlen kor vagyy pénzfüggő, hanem lelkierő kérdése.
2013. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 26 éves.November óta próbálkozunk,sajnos eddig még eredménytelenül.Illetve decemberben sikerült,de sajnos nem maradt meg.Ha lett volna kivel,lehet,hogy előbb is vállaltam volna.De így alakult.
2013. febr. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!