Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Görbe...

Jókor voltunk együtt? Görbe csatolva. Raknátok fel Ti is görbéket, olyanok, akik jövő hét szombatra nem várják.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem igen, de többetek véleményét szeretném hallani. Először azt hittem, hogy tök egy síkú lesz a görbém, és nem fog emelkedni a hőm, és tegnaptól mégis.

Szerintetek hányadik napon volt a pé., és a tüszőrepedés?

Már több mint 4 éve várunk babára, már a BMC-be járunk. És most fog kiderülni, hogy inszem v. lombik lesz-e. De jó lenne, ha most természetes úton összejönne. Hátha. Ja, és jövő hét szombatra nem várom.

Köszi a segítségeteket.


2009. szept. 10. 09:40
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

12:50-es, ne aggódj Nekem se mozdul:

[link]

Valakinek valami tünet? Nekem kicsit feszül a hasam, meg sokkal többet eszek a szokásosnál, de ezek a tünetek múlt hónapban is mind megvoltak, aztán 1,5 hét késéssel megjött.

Itt le is írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ha valaki ehhez is hozzá tud szólni, kérem segítsen Nekem, írja le mit gondol erről, vagy esetleg a tapaszalatát, ha volt ilyen.

Várom a görbéket.

További szép napot Mindenkinek. Remélem mindannyiat babásak leszünk, az lenne csak a szép, nem?

2009. szept. 15. 08:30
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Mai 08:29-es nem nagyon megy felfelé a hőd, remélem azért sikerül.

Nekem napok óta mindjárt megjön érzés van, nem értem miért, még van egy hét hátra.

2009. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, amilyen össze vissza indult a ciklusod, olyan szépe lett. REmélem sikerül.

Sajnos a tünetek, amiket leírunk, mind mensisek is lehetnek, nem tudom hogy lehet megkülönböztetni a babától.

2009. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Kedves kérdező nem tudom mi volt a nőkkel a múlt hónapban,de több ismerősömnek is sokat késett (13-14) napokat,nekem 11 napot késett,és itt is olvastam hogy többeknek sokat késett.Én is azt gondoltam,hogy babás vagyok,de nem.Majd hogy biztosan akkor hogy beteg vagyok,de hál istennek ez sem.Én is Szombatra nem várom,görbém nincs,majd írok,hogy mi lett,és te is írd meg.Megy a drukk mindenkinek.
2009. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

sziasztokén igy alakulok:

[link]

és tií,?

2009. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Hát, nekem lehet, hogy megint mensi lesz :-( Tegnapelőtt halványbarna folyásom volt, tegnap este vérfolt. A mai görbém: [link]
2009. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Helló Csajok!


Itt a mai görbém, nem mozdul semerre. Ez most jó vagy rossz? Egyébként ma megyünk a BMC-be konzultációra, már minden leletünk megvan.

Sok sikert Mindenkinek.

Ja a görbe:

[link]

2009. szept. 16. 09:47
 38/47 anonim ***** válasza:

Tegnapi 8:11-es vagyok! :-( [link]

Ma igy alakúltam sajnos. Remélem nincs még minden veszvel! Drukk mindenkiért!

2009. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Jó Reggelt Mindenkinek!

Itt a mai görbém:


[link]


Remélem, minden OK lesz. Tegnap voltunk a BMC-be, és ha szombaton megjön (vagy akármikor), elkezdjük a stimulálást, és jön az inszem októberben.

Hát ennyi. Ti hogy álltok?

2009. szept. 17. 08:37
 40/47 anonim ***** válasza:

Tegnapi 16:09-es vagyok Én nem ilyen jól alakulok:

[link]

2009. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!