Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Görbe...

Jókor voltunk együtt? Görbe csatolva. Raknátok fel Ti is görbéket, olyanok, akik jövő hét szombatra nem várják.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem igen, de többetek véleményét szeretném hallani. Először azt hittem, hogy tök egy síkú lesz a görbém, és nem fog emelkedni a hőm, és tegnaptól mégis.

Szerintetek hányadik napon volt a pé., és a tüszőrepedés?

Már több mint 4 éve várunk babára, már a BMC-be járunk. És most fog kiderülni, hogy inszem v. lombik lesz-e. De jó lenne, ha most természetes úton összejönne. Hátha. Ja, és jövő hét szombatra nem várom.

Köszi a segítségeteket.


2009. szept. 10. 09:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
13.04-es vagyok itt a gör [link]
2009. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
13:04 nem nyitható meg a görbéd.
2009. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm Mindenkinek a válaszokat. Mindenkiért drukkolok nagyon.

Várom még a görbe "jelentkezőket".

2009. szept. 10. 13:25
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőhét végére nem várom, bár a görbémtől kicsit megijedek, nem tud [link] miért nem megy fel a hőm. Igaz clostys vagyok ebben a hónapban.
2009. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Kedves 16:36-os, nem lehet megnyitni a görbédet.

Itt van az Én további görbém, a mai adattal:

[link]

Remélem, hogy így is marad, sőt még feljebb megy. Nagyon jó lenne, ha most lenne a Mi hónapunk. Reménykedem, mint 4 éve már annyiszor. A remény hal meg utoljára.

Várok még görbéket, tapasztalatokat, stb., szóval mindent.

2009. szept. 11. 08:36
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a tegnapi 10:03-as. A mai görbém:


[link]


Nem tudom nem kellene-e erőteljesebben emelkednie. De a tiéd elég szép.

2009. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek biztató görbe szerintem. Majdnem egy időpontosak vagyunk, tartsuk majd a kapcsolatot, jöv hét közepe táján már okosabbak lehetünk.
2009. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Helló Csajok!

Itt az épp aktuális görbém:

[link]

Nem tudom, mitől lehetett ez a visszaesés. Remélem, csak átmeneti, ezután már csak feljebb fog menni és ott is marad.

2009. szept. 12. 20:46
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1-2 fok ingadozás nem érdekes. Elég későn volt a peteérésed, biztos kitolódik a ciklusod is. Hány naposak szoktak lenni?


Az én görbém, nekem sem a legjobb:

[link]

2009. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Kedves Előttem Szóló!


Igen elég későn volt PÉ, szerintem a 19. napon, bár van, aki azt mondja, hogy később. Általában 30-33 naposak szoktak lenni. A múlt hónapban kitolódott (nem tudom miért) 43 napra. Már azt hittem örülhetek, de sajnos nem.

Itt az aktuális görbém:

[link]

Többiek!

Ti hogy álltok?

2009. szept. 14. 08:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!