Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzök, és ma reggel...

Hőmérőzök, és ma reggel nagyon meglepődtem, mivel peteérés után 12 nappal vagyok, és ilyenkor már csökkenni szokott a hőm (és barnázok).28-29 naposak a ciklusaim. Reménykedhetek babában?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én ugyanígy voltam, mint Te. Menzesz előtt 2 nappal szokott kezdődni a barnázás, aztán most elmaradt. És a vérzésem is elmaradt :) 3 nap késés után este pozitívat teszteltem :) Úgyhogy reménykedhetsz, csak tényleg ne éld bele Magad :) Drukkolok nagyon!!!

2013. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok!:) Persze nem tudtam kivárni a holnaputánt, vettem egy tesztet, holnap reggel megcsinálom.
2013. márc. 5. 17:41
 13/62 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm, hogy drukkoltatok nekem, de ez bizony egy csúnya vírus vagy gyulladás lesz:( Tegnap estére már nagyon fájt a torkom, hajbalban pedig negatívat teszteltem. Ami nagyon furcsa, hogy éjjel-nappal, bármikor mérem a hőmet, mindig 37,2-37,4 között van! Se alá, se fölé nem megy. Mensinek még semmi jele, múlt héten végig görcsölt a hasam, tegnap reggel óta semmi. Íme (a mostmár érvénytelennek mondható) görbém :):

[link]

2013. márc. 6. 08:32
 14/62 A kérdező kommentje:
Csajok, én nem tudom már, mi van! Reggel még kb. meg akartam halni, annyira fájt a torkom, gyenge is voltam, a WC-re se tudtam kimenni... Így persze nem mehettem dolgozni, még jó, hogy saját boltunk van :D Párom reggel csinált egy teát, azt megittam, semmit nem vettem be, és visszatért a kedvem és az erőm :) Hogy ebből mi fog kisülni?
2013. márc. 6. 10:16
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak feleslegesen bíztatni, de a terhesség elején meg voltam róla győződve, hogy csak múló influenza-szerűség. Álmosság, hőemelkedés-érzés, torokfájás
2013. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Nem biztatsz feleslegesen:) Én már ma reggel elkönyveltem, hogy itt úgyse lesz semmi... Meglátjuk, mi lesz a vége:)
2013. márc. 6. 10:25
 17/62 A kérdező kommentje:

Tegnap délutánra megint rosszul voltam, felment a hőm 37,7-re, úgyhogy muszáj voltam bevenni egy Rubophent. Lefekvés előtt (kb. 11-kor) bevettem még egyet, de reggel még gyógyszerrel is 37 lett. Most világosbarna folyásom van, ez már biztos mensi lesz, bár hasfájás még mindig semmi, cicik 2-3 napja nagyok...

[link]

2013. márc. 7. 07:46
 18/62 anonim ***** válasza:
Na??? Megjött azóta?? :S Remélem nem!
2013. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm érdeklődésed!:) Még nem jött meg, de sajnos meg fog... A ma reggeli (hajnali inkább) tesztem is egyértelmű negatív, és kevés barnázásom is van tegnap este óta. Betegnek már nem érzem magam, a hőm még mindig fent van.

[link]

2013. márc. 8. 13:40
 20/62 anonim ***** válasza:
Azért írj még pár nap múlva. Hátha mégis.
2013. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!