Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzök, és ma reggel...

Hőmérőzök, és ma reggel nagyon meglepődtem, mivel peteérés után 12 nappal vagyok, és ilyenkor már csökkenni szokott a hőm (és barnázok).28-29 naposak a ciklusaim. Reménykedhetek babában?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Kedves tőled!:) Rendben, megírom, úgy lesz kerek a "történet" ;)
2013. márc. 8. 13:46
 22/62 A kérdező kommentje:
Elmúlt a barnázás (bár csak 1 csepp volt tisztaságin), és megint itt van az átlátszó vizes folyás (ami már kb. egy hete kísért), hasi görcs (közben mintha korogna, elég vicces hangja van), melleim duzzadtak és durván eresek. Azért írok le mindent, mert sose tudni, ki kerül hasonló szituációba :)
2013. márc. 8. 16:10
 23/62 anonim ***** válasza:
van egy megérzésem. Majd a végén elmondom :)
2013. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

hihi, nekem is :D

mikor csinálsz tesztet?

2013. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
:D De rejtélyesek itt valakik :D Most várok vele 2-3 napot, mert ma hajnalban csináltam, és ugye negatív lett :) Nem szeretnék újra csalódni.
2013. márc. 8. 16:27
 26/62 anonim ***** válasza:
nagyon kivi vagyok és nagyon-nagyon drukkolok! várjuk a fejleményeket 3 nap múlva!!! :)
2013. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Úgy lesz!
2013. márc. 8. 16:31
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak mesélek valamit... 2009 junius 4.-én olaszból hoztam haza a Fiamat de erről természetesen julius 23 ig nem is tudtuk mert addig csak negatív tesztjeim voltak még úgyis hogy kedden teszteltem negatívat és szombaton egy hiper érzékeny teszttel első pillanatban pozitív tesztem volt... Ennyit érnek a tesztek... Az összes melltartómat kidobtam mert biztos azok a szarok 40 fokban begyújtottam a kandallóba velük olyan mérges voltam hogy a szar kínai melltartókban szétszakadnak a melleim és tuti meg fog jönni mert úgy fáj a hasam néha hogy lépni se bírok, és állandóan aludni akarok és büdös az egész ház biztos attól van hányingerem (egyszer se hánytam) meg ideges vagyok és azért vagyok olyan hülye... Hát aztán szerencsére nem jött meg és itt a 3 éves Nagyfiam... Reménykedni kell mert anélkül felesleges próbálkozni de nem szabad nagyot koppanni sem ha nem sikerül mert az se jó (nem azt mondom hogy hurrá nem sikerült... de szerencsére megint egy hónap ahol apa és anya nagyon próbálkozhat és valamikor úgyis elindul az a baba mert jönnie kell!!!)... Mi 2 éve próbálkozunk újból... Még nem sikerült a következő baba de ma már biztattak úgyhogy vettem egy tesztet lehet hogy reggel megcsinálom... igaz van 3 negatív tesztem erre a hónapra de azt mondják túl hamar csináltam... hát legyen igazuk..

2013. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%
Drukkolok hogy baba legyen a dologban!
2013. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm Neked is, hogy írtál. Érdekes történet... Az én családomban is van hasonló. Nagynéném anno két tucat negatív teszten volt túl, mindet a kimaradó menzesze után csinálta. Elment dokihoz, hogy ő terhes, tudja:) Ultrahangon a doki semmit nem látott, ekkor már kb. 2 hete késett neki. Csak visszament egy héttel később, hogy márpedig ő a nyakát teszi rá, hogy terhes! Akkor is elküldte a doki, hogy menjen haza, nyugodjon meg, nem terhes. Amikor a következő menzesze is kimaradt, nem adta fel, visszament megint:) És láss csodát! Ultrahangon megállapította az orvos, hogy az adatok alapján a 3. hónapban van! Állítólag nem látszott, mert olyan helyen tapadt meg, ahol nem lehetett látni :D Na ennyit erről :)

Gratulálok a fiadhoz és szurkolok, hogy most is tévedjenek a tesztjeid! :)

Egyébként visszatért a barna folyás, de nagyon híg, vizes. Olyan, mintha a menzeszem lenne, mert annyi van, viszont nem sötétedik 4 napja és semmilyen vöröses színe nincs! Kíváncsi vagyok:)

2013. márc. 10. 10:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!