Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzök, és ma reggel...

Hőmérőzök, és ma reggel nagyon meglepődtem, mivel peteérés után 12 nappal vagyok, és ilyenkor már csökkenni szokott a hőm (és barnázok).28-29 naposak a ciklusaim. Reménykedhetek babában?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Ja, és 18 napja volt ovulációm. Tesztek, és hőmérőzés bizonyítja!:)
2013. márc. 10. 10:14
 32/62 A kérdező kommentje:
Megjött. Én itt adom fel:(
2013. márc. 10. 11:50
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom... De NE ADD FEL és fel a fejjel!!! Nem szabad szomorkodni (tudom könnyű mondani, de tényleg így van!)!!!
2013. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Igaz, még nem próbáltunk meg mindent. A következő lépés a meddőségi vizsgálatok lesznek. Köszönöm a biztatásotokat!
2013. márc. 10. 12:05
 35/62 A kérdező kommentje:

Hát Csajok! Ne tudjátok meg... Miután 2 Algoflex M-mel úgy, ahogy átgörcsöltem a délutánt, remegéssel és hányingerrel küzdve, durva dolog történt. Mosogatás közben éreztem, hogy elázok, hozzáteszem betét volt a bugyimon. Mire elrohantam a WC-re, már a nadrágomon, a combomon végigfolyt a vér. Igen, bugyin és nadrágon keresztül! Gyorsan leültem a WC-re, és legalább egy deci vér ömlött ki belőlem, és vele együtt egy óriási, tenyérnyi, összefüggő alvadt valami :((( Ez bizony már nem vicc. Ha elmúlt a menzeszem, visszamegyek az orvoshoz, nehogy valami maradjon odabent.

Ne haragudjatok, ha túl őszinte volt, talán kicsit gusztustalan is, amit írtam, de ahogy mondtam, leírom a végét is...

2013. márc. 10. 18:43
 36/62 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! A legjobbakat kívánom neked! sok erőt, kitartást, mert lesznek még ennél szebb napjaid is!
2013. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, drága vagy :) Bizony, máris próbálom áthangolni az agyam, ha hazajön a kis párom, megnézünk egy jó kis vígjátékot! Sajnos ő is végigizgulta ezt a pár napot, és eléggé megviselte szegényt :(
2013. márc. 10. 19:09
 38/62 A kérdező kommentje:

Ma már nem véreztem, de a hőm még mindig fent van. Nem ürült volna ki a progi? Egyre kíváncsibb vagyok... A 2 mensis napot szándékosan jelöltem csak vérfolttal, mert újat kezdett volna a program.

[link]

2013. márc. 12. 14:02
 39/62 anonim ***** válasza:

Sztem várj pár napot még, kicsit ne idegeskedj, és mondjuk pénteken tesztelj megint. Esetleg menj orvoshoz, kérj UH-t.

Am szerintem terhes vagy. Az elején is ez volt a megérzésem. Az abbamaradt vérzés is erre mutat, főleg azzal együtt, hogy a hőd még mindig fenn van.

2013. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Rendben van:) Várok, mást úgysem tehetek. Már nem vagyok beteg sem, mégis hőemelkedésem van most is (37,3), és megint azt éreztem egész nap, mint menzesz előtt, hogy forró volt az arcom és a homlokom.
2013. márc. 12. 18:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!