Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett-e? A menstruáció...

Sikerülhetett-e? A menstruációmnak Június 9. -én kellett volna megjönni, de ez helyett már Június 5. -én megjött.2 napig alig volt valami, majd szombaton és ma erősebben. Babát szeretnénk. Félidőben volt egy kis vérzésem.

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan , aki ugyan így volt?
2008. jún. 8. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordul, hogy az első pár hónapba megjön. Szerintem várj egy hetet és tesztelj reggeli első vizeletből! Szurkolok!
2008. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A félidős vérzés extra termékenységre utal, azt mondják ezt mindenképp ki kell használni. Viszont az, hogy előbb megjött, és hogy még fel is erősödött rossz jel...:(

Milyen színű a vér? mennyire erős, ill. éreztél-e görcsfélét, amikor megjött?

2008. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Nem utal semmi jel arra hogy megakar jönni, még nem is görcsölök, nagyon jól viselem. Csütörtöktől van: első 2 nap alig látszott valami, szombaton és ma már elég sok vér jött/ élénk piros/, egyfolytában wc-re kell járnom.
2008. jún. 8. 19:29
 4/4 anonim válasza:
szia nekem is csak két napig tartott,és a höm is fent maradt 37,4-enn,remélem ebböl még lessz babaó.:)
2008. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!