Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van tünetem, ha mensi...

Miért van tünetem, ha mensi is volt, hőm is alacsony?

Figyelt kérdés
A múlt havi görbém érdekes. 2x volt esésem. Az 1. normálisan 14. napon. De a 2.-at nem értem. Lehet, hogy újra volt pé-m? Azért kérdem, mert megjött időre, bár a mennyiség és minőség messze eltért a szokottól. Viszont a hőm rendesen leesett, ahogy szokott, és most az alaphő körül van. Csüt-ön lesz elvileg pé-m. De akkor miért vannak tüneteim? A múlt hét közepétől magas a gyomorsavam, ma meg mellfeszülést érzek. Ezek nekem soha nem szoktak lenni, viszont az előző terhességemnél ugyanezek a tünetek voltak már a nemvártkor. Na, akkor ez most mi? Igazából tesztet nem is gondoltam csinálni, mivel a hőm "normális". Ettől, hogy a hőm alapon van, és nem magas, meg ugye meg is volt, attól még lehetek terhes?
2009. szept. 14. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:
2009. szept. 14. 09:50
 2/3 A kérdező kommentje:
2009. szept. 14. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát érdekes egy egybeesés én is igy vagyok múlt hónap óta, csak annyi a különbség hogy a 16. nap óta emelkedek. Most vagyok a 22 napon, még mindig fent de a tünetek még megvannak. Ugyhogy nem vagy egyedül ebben a dologban majd írok ha lessz fejlemény. Nem tudom miért lehet.
2009. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!