Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a hetedik héten negatív...

Lehet a hetedik héten negatív terhsségi teszt, és mégis terhes? Vagy remánytelen?

Figyelt kérdés
Késik a menzeszem,már több mint egy hónapja nem kaptam meg, ennek ellenére 3-tesztem van.Tünetek:haspuffadás,mellfeszülés,hányinger!
2009. szept. 14. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hallottam már ilyenről.Bár a legtöbb esetben ilyenkor már kimutatja.Vérvételt javaslok a megállapításra vagy dokit.Sok sikert!
2009. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Áll terhes is lehetsz! Keress föl orvost! Ha ő sem lát semmit, akkor a szervezeted játszik veled. Már ultrahangon is lehet ilyenkor látni még a szívverését is. Minden jót!
2009. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon elvagyok keseredve,mert nem tudom,hogy most mi van!?De majd holnap a doki megmondja!
2009. szept. 14. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a mult honapban 3 hét késéssel jött meg.
2009. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el! Irány a doki! Nekem azt mondta 3-4 hetesen a teszt is, doki is, hogy nincs baba, mégis volt. Belenyugodtam és csak 7-8 hetesen teszteltem újból, mert nem régóta próbálkoztunk, nem gondoltam ,hogy összejön ilyen hamar. Azt gondoltam, hogy más miatt késik.(Volt rá más reális magyarázat is.

Tehát remény van

2009. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság Veled?

2009. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!