Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet elviselni, hogy...

Hogyan lehet elviselni, hogy nem lesz gyerekem? Hogyan lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, belehalok :(
2013. márc. 31. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni.
2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg örökbe fogadni? Én már eldöntöttem, hogy ha valami miatt nem jönne össze, akkor (egy nagy adag szomorkodás után) örökbe fogadnék két gyerkőcöt. Kölcsönösen boldoggá tehetnénk egymást.
2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,elmeséled miért nem lehet?
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Nekem is ezt mondták aztán szerencsére még is lett, de amíg kiderült, hoyg a dokik voltak hülyék az borzasztó volt. Sajnos tesó már tényleg nem lehet és ez szörnyű érzés.
2013. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk papíron nem lehet gyermekünk, még is most várom a harmadikat, 2008 decemberében kaptuk a papírt, rá két hónapra teherbe is estem. Végig sírtam azt a két hónapot a diagnózistól a spontán terhességig, szörnyű volt. De az orvostudomány tévedett!
2013. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem, pokoli érzés. Az idő sem oldja meg. Csak egy gyerek oldja meg, szerintem más nem.
2013. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!