Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat és véleményeke...

Tapasztalatokat és véleményeket várok olyanoktól akik closti+ultrogestan-t szednek vagy akinek ez segített a babásodásban! Vélemény? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már egy hónapon túl vagyok, sajnos sikertelenül. A Clostytól lett két szép nagy tüszőm 23 és 24 mm-esek. A 15. naptól szedtem a Duphastont, sajnos aztán megjött a menzeszem. 10 napig szedtem a Duphastont utána tesztelnem kellett és mivel a teszt negatív volt, így nem kellett tovább szednem. Ebben a hónapban is szedtem Clostyt, most volt pé-m, lett megint 2 tüszőm. De most Utrogestant kell majd szednem a 15. naptól, mert a Duphastontól a menzeszem után még 10 napig barnáztam.

Én is várom majd a Te véleményedet!

2013. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia,nekem hétfőn írja fel a doki,mert múlt hónapban két pozi teszt után megjött sajnos:( Úgyhogy kell progi pótlás.Megírom a fejleményeket ha már tudok valamit.
2013. ápr. 4. 09:17
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok, nekem ez az első Clostis hónapom. 3 szép tüszőm lett tőle, de maguktól nem repedtek, így én tüszőrepesztő injekciot is kaptam. Sajnos nekem sok kellemetlen tünet előjött a Closti mellet: nagyon durva ingerlékenység, fáradtság és látászavar. Ráadásul ma egy hete nagyon feszít és fáj az alhasam.

Holnap kell kezdenem a Duphastont, de sajnos nem tudom, hogy 2x1 vagy 3x1 kell. :( A doki annyit mondott, hogy szedjek be egy dobozzal (ez 20 bogyó), majd a másik dobozból is szedjek még 3-4 napig és utána teszteljek... így se azt nem tudom, hogy összesen hány napig szedjem, se azt, hogy naponta mennyit.. Szerintetek?

2013. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első kérdésem az,hogy mi az hogy nem tudod hogy hogyan szedjed??Hát milyen orvosod van?Nekem mindent szépen elmondott hogy mit hogyan kell szedni,mert ezek nem játékszerek,egyáltalán nem mindegy hogy hogyan szedjük!Én azt javasolnám hogy hivd fel az orvosodat és mondja meg hogy hogyan kell szedni!Ne úgy szedd ahogy itt akárki is megmondja neked,ugyanis ezeknek a gyógyszereknek a szedése egyén függő!Viszont személy szerint a closti nagyon jó és hatásos gyógyszer és remélem hogy minél előbb babás leszel tőle!
2013. ápr. 5. 16:43
 5/7 A kérdező kommentje:
És a closti által okozott tünetektől ne ijedj meg :),szerintem mindenkinél ezt okozza,legalábbis amiket eddig hallottam és olvastam róla.Ugyan ilyen tüneteket tapasztalok,de engem a dokim ezzel kapcsolatban is megnyugtatott :)
2013. ápr. 5. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
15:34-es, matematikailag a 2x1 lesz a jó, ha esetleg nem tudod elérni az orvosodat. Tesztelni -általában - peteérés után 14 nappal érdemes legkorábban. 20 szemet 10 nap alatt fogyasztasz el 2 db/nap szedéssel, utána még 4 napig szeded az új dobozt, az 8 db lesz. Ha ugyanezt 3 db/nappal akarnád megcsinálni, 42 tabletta kéne, ami több mint 2 doboz. Amúgy a dokid tényleg elmondhatta volna a pontos szedését, vagy legalább a receptre felírhatta volna, ha sajnálta az időt rád. Bírom az ilyen orvosokat...
2013. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több év sikertelen próbálkozás után a fenti párosítás 3. ciklusában sikerült a baba, sajnos más miatt (betegség) nem maradt velünk. :( Szóval én dicsérni tudom, és nekem semmi említett tünetet nem hozott elő.
2013. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!