Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervező/váró hölgyek,...

Babát tervező/váró hölgyek, anyukák! Mit szóltok az új borzalomhoz?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan értesültetek már(híradóból) a Tiszafüreden történt 17éves lányról,aki az újszülött babáját otthon szülte meg,és ebbe bele is halt a pici.Mi a véleményetek?

Engem nagyon felkavart,már csak azért is,mert itt élek és látásból ismertem a lányt...


2013. ápr. 4. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vajon miért ment le a nő a pincébe kikaparni a gyereket magából? Talán mert a férje azt mondta neki, hogy őt nem érdekli, ha oda gyereket szül, megöli mindkettőjüket? Vagy hogy kitapossa belőle a gyereket? Normális körülmények között nem jut eszébe valakinek ilyen, hacsak nem volt eleve sárgacédulás. De akkor meg kezelni kellett volna, és ezt a rokonoknak, családnak tudni kellene ilyenkor. Elenyésző azoknak a száma, akik "csak úgy" tesznek ilyet. A többiek mind, külső hatásra fanyalodnak erre.

[link]

[link]

Ha normális a viszonyom a lányommal, legyek akár az apja, vagy anyja, nem kerül sor titkolózásra, és akkor nincs ez az egész mizéria.

2013. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy így volt, ilyen szinten nem ismertem őket, meg csak azt a történetet ismerem, amit a lánya mesélt el. Viszont még akkor sem érteném, hogy miért nem ment el abortuszra? Felnőtt embernek nem kell szülői engedély és azért nem is olyan horribilis összeg, hogy ne lehetne összekaparni. Azt megértem, ha valaki nem akarja a gyereket, de azt nem, hogy miért nem bízza szakemberekre a munkát? Pláne, ha megszüli és utána öli meg...:S
2013. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én inkább csak azt nem értem,hogy amikor meglátja azt a gyönyörű kis arcocskát,kis aprócska kezeit,lábait,azt az édes kis tekintetet,hogy tud ilyet tenni...
2013. ápr. 5. 13:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak annak cuki az arcocska, meg a kiskezek, akiben ilyenkor anyai ösztönök munkálkodnak. Aki tagadja a terhességet, esetleg a terhesség/gyerek az ő életét ("ide gyerekkel nem jöhetsz"), megélhetését veszélyeztetni, annak a megszületett gyerek csak bizonyíték. Abortuszról meg annyit, hogy valószínűleg észre sem veszik sokszor, hogy terhesek, sokáig remélik, hogy nem azok. Vagy beleesnek abba a hibába, hogy ááá, csak késik. Vagy azt sem tudják, hogy mikor marad ki a havi, mert nem vezetik, nem tartják számon. Meg elutazni abortuszra, ahol még kajára sincs pénz...Simán ingyenessé tenném itthon is a fogamzásgátlót, főleg bizonyos társadalmi köröknek.
2013. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!