Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj, ha pajzsmirigy...

Nagy baj, ha pajzsmirigy alulműködéssel teherbe esek még mielött kezelnének?

Figyelt kérdés
Úgy érzem terhes lehetek,de a pajzsmirigyem kicsit alulműködik.Lehet ezt kezelni utólag is?

2013. ápr. 6. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezeletlen pajzsmiriggyel állítólag elég nehéz teherbe esni,de ha sikerül, miharabb és folyamatosan kezelni kell a terhesség alatt is.

Drukkolok hogy úgy legyen!

2013. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy túltengésem volt,teherbe estem akkor,de azóta 3x, nem volt semmi gond,egészségesek gyermekeim.
2013. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak utólag derült ki az alulműködés 1 hónap próbálkozás után összejött a baba.
2013. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Utolsó Neked mennyi értékkel sikerült a baba?

2013. ápr. 6. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem utólag 5 egész valamennyi volt pontosan már nem emlékszem rá.Erre nekem még nem adtak gyógyszert azóta nem is változott.
2013. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem is utólag derült ki,hogy 4,5 ,de a baba sajnos nem fejlődött,ezért félek most kicsit,nehogy megint megtörténjen.
2013. ápr. 6. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet kezelni terhesseg kozben is, de azt nem ertem, hogyha mar egyszer baj volt belole, miert nem kezdted magad kezeltetni... Ha nincs beallitva veteles okoz, ha megsem, akkor lesz agyi fejlodesi rendellenesseg, ez a 10. hettol jatszik, addig rendbe kell rakni es havi 1kontroll. Ha nincs kezelve, akkor a pici fog a Te szervezetednek besegiteni a hormontermelesbe es ezt nagyon nem kene...
2013. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nem lett ez még kezelve,mert amikor egy éve meg lett a hormon eredményem,elvittem egy endokrinológushoz ,aki csak legyintett az egészre,mivel nincsenek alulműködésre utaló tüneteim,az értékeken kívül. Nem tudtam,hogy lehet baj,terhes lettem 3 hónapon belül,de a baba nem fejlődött és megműtöttek. Mielőtt újra próbálkoznánk ,szerettem volna minden értéket rendbehozni,ugyanis engem nem hagyott nyugodni ez a pajzsmirigy érték és most derítettem ki,hogy tényleg ez is okozhatott gondot.Jövő héten készül el az új véreredményem,amit elviszek majd egy normális orvoshoz,aki talán kezel majd,de közben lehet,hogy terhes lettem,még nem tudom biztosan,csak a mellem meg a derekam fáj,jövő héten ez is kiderül.
2013. ápr. 7. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mesz orvoshoz renben lesz minden, nyugi! Remelgetoleg most normalis orvoshoz kerulsz!
2013. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen megyek orvoshoz,ha terhes vagyok,ha nem!
2013. ápr. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!