Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hetes terhes vagyok két...

9 hetes terhes vagyok két hete volt ilyen sárga színű elég kellemetlen szagú folyásom de 2-3 napja ez át ment barnás folyásba. Ez jelenthet valami rosszat? 4 műszakba járok dolgozni ez lehet rossz hatással a terhességemre ülő munkát végzek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 21:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
van olyan,hogy szülész-nőgyógyász ők vállalnak szülést is a nőgyógyász az meg csak vizsgál! Egyébként én is kényszerpihenőn vagyok nem rég jöttem ki a kórházból mert voltam olyan hülye hogy be mentem éjszakás műszakba dolgozni és reggelre rosszul lettem meg görcsöltem de akkor még volt ez a barnás folyás a doki erre azt mondta, hogy legalább 4 napot bent kell lennem mikor ki engedtek akkor meg csak úgy jöhettem haza ha táppénzre megyek és pihenek! De az azóta nincs semmi bajom a terhes tüneteken kívül:D!!
2013. ápr. 20. 21:19
 12/16 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra nagyon! Éjszaki műszak nem túl bababarát. Mikor mész vissza dolgozni?

Nekem a 23.hét óta görcsök, keményedés van, fekvésre ítéltek, gyógyszert kell szednem, durva jóslóim vannak egy ideje, és valószínű tágulok, mert barnáztam, de doki szerint ha nincs sok görcs nincs baj, és szinte természetes már a többedik gyereknél a tágulás ilyenkor. 33+2


Köszi a magyarázatot, bár kicsit furcsa hogy nem mindegyik végzi a piszkos munkát:-)

Hanyadik héten vagy már?

2013. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit bonyolult amikor ki tettem ezt a kiírást akkor el voltam számolva akkor voltam 7 hetes és most vagyok 9hetes és 4 napos szerdán leszek 10 hetes:D!! És te mennyi idős terhes vagy?

első baba?

2013. ápr. 21. 17:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nálam is bonyolult, mert a kezdetektől mindig idősebb nek tűnt a baba, és valószínű az is, mert a peteéréstől a 9 napon már pozitív teszt és hányingerem volt. Fokozatosan 1-2-3 napokkal mérték idősebbnek, a doki a 31.héten húzta meg a határt, úgy számolva most töltöm a 33+4 napom, péntekem töltöm be a 34-et, a 9 . héten is volt uh, akkor mondta a doki hogy olyan valami is ki van fejlődve ami csak a 10.hét után lesz, az egy hét mínusz már ott is meg volt.


Ő lesz a 3.babám, fiú. Van két lányom 4 és 2 évesek, tavaly volt egy vetélése.


Meddig melózol? Nem tudnál kevesebb műszakot dolgozni, később csak nehezebb lesz a pocak miatt.

2013. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia! Gartulálok a gyerkőcökhöz:-)! A főnököm volt olyan rendes és át rakott 2 műszakba juni végéig kell dolgoznom mert nem rég véglegesítettek és van 3 hónap próba idő amit sajna le kell töltenem ezér megyek dolgozni máképp már nem járnék!
2013. ápr. 23. 10:05
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm a gratulát! :-)


Tehát akkor június végéig melózól? Rendes főnököd van!

Szorítok neked! Írj majd kérlek ha túl vagy a 12 heti uh-n,kíváncsi vagyok hogy mi a helyzet veletek!


Minden szép és jót nektek!

2013. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!