Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 12 éves lány vagyok és...

Egy 12 éves lány vagyok és lefeküdtem a barátommal, ő elélvezett rám és egy kicsi lefolyt oda is. Lehetséges, h terhes vagyok? Help!

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 16:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Volt már menstruációd?

Amit csináltok, azért a barátodat lecsukhatják.

2009. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
volt
2009. szept. 24. 17:01
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

A barátod bűncselekményt követett el, még akkor is, ha te beleegyeztél. 14 éves korod alatt nem szabad szexelned senkivel.


Ha sperma kerül a hüvelyedre, attól - kis esélyel ugyan, de - teherbe eshetsz. Ne csináld!!!

2009. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha jutott sperma a hüvelyedbe, akkor bizony lehetsz terhes, mert peteérésed is van!

Aki ennyire érettnek érzi magát a szexhez, az legyen érett ahhoz is, hogy vesz egy rohadt gumit. Ez a barátodnak sem jutott eszébe????

2009. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
uristen!12 evesen hogy jut eszedbe a szex?nem azert de en akkor meg babaztam....nem tudom hova sietsz de ha en lennek az anyukad elbeszelgetnek veled...ne csinald elrontod az eleted meg tul fiatal vagy!!!!csinalj tesztet lehetsz terhes elvileg!!
2009. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
12évesen már ilyen gondjaid vannak. Gratulálok. Szép.
2009. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom!!!!

Már itt tartunk,hogy 12 évesen szexelnek a "gyerekek"????

Inkább gondolkozz azon,hogy hová menj majd tovább tanulni,ne a szexen járjon az eszed.

Minimális az eséje,de megvan.Alapból sem az óvszer,sem a fogamzásgátló nem 100% biztos......

Ezt nagyon gondold át.

Azért ez borzasztó.Èn 12 évesen még babáztam,pedig nem vagyok idös.

28 éves vagyok,van egy 20 hónapos kislányom,és 16 hetes tarhes vagyok.

Még böven lenne idöd felnöni......

2009. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%
Lányok! Szerintem ez egy kamu kérdés volt.Nincs itt semmi féle 12 éves kislány csak valami regisztrált idióta,degenerált fórumtag járatja a bolondját velünk!!!!Mint volt már rá példa hogy pasik tettek fel itt vagy a terhesség topikban olyan izléstelen kérdéseket és nők sértegetését.Szerintem ne dőljünk be ennek a kérdésnek,mint sok más kérdésnek sem kellene.
2009. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
59%
Ja és nézzétek meg magát a kérdést lányok!Egy 12 éves kislány nem fogja ilyen pontosan leírni a kérdését,nem tud ilyen jól fogalmazni,ráadásul helyesírási hiba nélkül,meg angol segélykéréssel a mondat végén.Szerintem ezt a kérdést valaki kitalálta szórakozásból....Na ahhoz aki ilyeneket írogat unalmába,lenne egy-két szavam!!!
2009. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Utolsó!Pont ez jutott nekem is az eszembe egyből, amikor elolvastam a kérdést.Kamu
2009. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!