Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 12 éves lány vagyok és...

Egy 12 éves lány vagyok és lefeküdtem a barátommal, ő elélvezett rám és egy kicsi lefolyt oda is. Lehetséges, h terhes vagyok? Help!

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 16:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszitek el,ponz ezen gondolkoztam én is, nem létezik,hogy egy 12 éves gyermek helyesírási hiba nélkül,jól megfogalmazva tudjon írni!!!(angol segélykéréssel)!

Az én megérzésem is az,hogy vagy valami degenerált unatkozó,vagy egy 20-on éves agyatlan,aki gyereket akar,de a párja nem és abban bízik,hogy ha lefolyt (direkt)akkor jön a baba!

2009. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu kérdés!
2009. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
90%

uh kössz. :D

12 éves vagyok és énletudok irni egy normális mondatot simán. xd köszi szépen kicsit se volt lenéző -.-"

What idiots! : $

2010. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

1.Tudom,hogy régi kérdés,de ezt már feltétlenűl le kell írnom.Én is 12 vagyok és nem értem miért állítják ennyire biztosan,hogy kamu.Talán a tartalom valóban érdekes,de miért lenne lehetetlen?Valóban megdöbbentő,de egy ilyen helyzetben inkább segíteni kéne.

2.Miért ne tudna leírni helyes fogalmazással egy kamasz egy mondatot?Ráadásúl én is tudnék írni néhány pikáns szavat,kifejezést...És az angol!Ha 12 éves akár iskolában 6 éve tanulhatja a nyelvet.A help szó 3.-os anyag.Én eldudok összefüggően beszélgetni az idegen nyelven.Könyörgöm...


12/F

2010. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, nem bírom ki...


Édes az utolsó kettő, hogy felháborodott azon, hogy a 12 évesek nem tudnak helyesen írni és ezt bizonyítván gyorsan írtak is egy kis kommentet - helytelenül. :)


1. Mondatot nagy betűvel kezdünk: Uh, kösz (és nem kössz).

"énletudok" - én le tudok

"irni" - írni

"köszi szépen kicsit sem volt lenéző" - Köszi szépen, kicsit sem volt lenéző.


2. "feltétlenűl" - feltétlenül

"ráadásúl" - ráadásul

"szavat" - szót

"eldudok" - el tudok


Bocs, de muszáj volt írnom...

2010. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11:50!

Az elötted szóló vagyok.Lehet,hogy nem a helyesírásunkat kellene elemezned.Ha már valaki olyan inteligens,hogy mások szövegét "kutatja",akkor miért nem illeszkedik be valami ezzel foglalkozó szakterületre?Ráadásul jóval kisebb vagyok nálad...(gondolom).

Éld ki magad máshol!


u.i.:bocsánat az OFF-ért.

2010. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, miért hiszi mindenki azt, hogy mi, 12 évesek nem tudunk leírni egy normális mondatot ?! Tessék, itt van egy helyesírási hiba nélkül xP.


12/L

2010. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont erre gondoltam mint az előző...:-)
2010. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 eee1899 válasza:
hát ember mér fekütél le vele most válald a követ kezményeket
2010. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Azért abba bele gondoltunk hogy ha a kérdés véletlenül igaz akkor mennyire van felvilágosítva a lány s hogy ilyen helyzetben mekkora a szülők felelőssége.
2010. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!