Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Házimunka után Nektek is...

Házimunka után Nektek is jobban fáj a hasatok? Első trimeszteres kismamákat kérdezem elsősorban.6 hetes vagyok és takarítottam, viszont eléggé rázendített a hasam.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is fájt, tágul a méh. Ez azért jelzés, a munka megvár, pihenj többet!Én pl. az első időkben állandóan álmos voltam..Hidd el, nem véletlen jelez a tested. Szóval a baba legyen az első:)
2009. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne akarj mindent egyszerre megcsinálni,nyugodtan pihenj,nem véletlenül fájdogál a pocakod!Lassan tedd otthon a dolgod,párodtól kérj kicsit több segítséget:)

4 és 2 éves gyermekek édesanyja és 26 hetes babás vagyok,hidd el mindentől többet érnek,vigyázz magadra nagyon,ne hajszold a tested!

2009. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hetes vagyok.


Figyelj oda a testedre! Ha pihenést kíván, pihenj le A hézimunkát majd megcsináléja más, vagy elvégezetlenül marad, az se baj. A baba, gondolom, fontosabb. :-) Megerőltető munkát egyáltalán ne csinálj. Ne fáraszd ki magadat, ne lihegj, ne hajolgass, inkább guggolj le, ha valamit fel kell venni a földről.


Ha enyhén húzódik a hasad alja, az természetes: nő a méhed, húszódnak a méhtartó szalagok. Megerőltetés után nekem is jobban fájt, követelte a pihenést. Hamar megtanultam, meddig mehetek el, mit tehetek meg a testemmel koraterhességben, és mit nem.


Javaslom a magnéziumot, az jó hatással van a méh görcsölgetéseire.

2009. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Egyáltalán nem görcsöltem, csak általában egész nap pihenek, gondoltam kitakarítok. Volt egy kis felmosás, sepregetés, semmi megeröltető, utána jobban éreztem a hasam. :) Igen, a baba mindennél fontosabb!
2009. szept. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!