Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszteres anyukák!...

Utolsó trimeszteres anyukák! Várjátok már a szülést?

Figyelt kérdés

Nekem második gyermekem lesz, de már nagyon várom!

Nem ítéljetek el,de nekem ez a terhességem nem olyan jó.

Az első könnyű volt,most minden létező nyűg és fájdalom jelen van,(nincs baj a terhességemmel),csak nagyon nehezen viselem fizikailag.Tudom,hogy fájni fog (nagyon?),de már legalább közel lesz a vége.

Lehet nem szép ezt mondani,de biztos vannak így mások is!Őszintén,ahogy írják is,most kezd a várandóságból terhesség lenni,nem?

Nem a baba a terhes,csak ez a fájós, nyűgös állapot!


2011. júl. 30. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat várom szeptember 2-re... Úgy érzem sose jön el ez a nap. Nekem már nagy teher ez az egész... :S Én már nem bírom,bár bent lennék már a szülőszobán... :) Az a baj,hogy semmi sem jó! Se ülni se állni,se feküdni se az egyedüllét se a társaság. Én most nagyon ingerlékeny vagyok,nagyon hamar idegesedek... Nem tudom miért! Már nem bánnám ha babáznék :):):)
2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok benne, de várom.

Már nagyon izgulok, hogy milyen lesz a szülés, milyen a baba, az új napirend stb?

2. baba nálunk is egyébként, -és bár kb. ugyanaz, mint az első- de most türelmetlenebb vagyok! :) /26 heteske/

2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát együttérzek veled!Nekem se jó semmi!De nálatok "már Csak" egy hónap és túl leszel rajta!Nagyon szorítok nektek,Én azt sem bánnám,ha 1-2 héttel előbb kibújna,persze ne legyen semmi baj!

Kisfiút vagy kislányt vártok?Megkérdezhetem a nevét?

Kitartást!

2011. júl. 30. 18:29
 4/26 A kérdező kommentje:

Második anyuka!26 hetesen még sem voltam nyügi!El sem hiszed,mennyit számít az a pár hét.(ilyenkor)

Remélem te talán elkerülöd ezt a dilisséget!

2011. júl. 30. 18:31
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok! Gondolom hozzám szól a kérdésed :) Kisfiút várunk és Ákos lesz,első "babám" kislány. Azt mondja a védőnő hogy hosszú és nagy súlyú gyerekre számítsak,így bízom benne,hogy 2 héten belül megszületik,mert úgymond kevés lesz neki a hely. A derekam egy hete már leszakad,meg nagyon keményedek,de semmi más. Mindennap várom,hogy mikor találom meg a nyákdugót a wc-ben.. De semmi :S:S:S
2011. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát hála az égnek,benn nem maradhatnak,előbb utóbb ott lesz a nyákdugó,tuti!

Azért kérdeztem a nemét,mert nekem első fiú és most kislány,(NIKI)és azt hittem a csajszikkal nehezebb!De tévedtem!

Én el se fogom hinni ha végre finish-ben leszünk!

Nektek is kívánom,minél előbb (egészséges kereteken belül)!

2011. júl. 30. 18:44
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem is második, szeptemberre várjuk, elég nyűgös vagyok. Ráadásul még a dokik is szívattak, egyik uh-n ekkora, másik uh-n már nagyobb.... Szóval nem is igazán tudom milyen idős terhes vagyok:-((
2011. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ezt én is írhattam volna :) Sajnos :(

"Véletlen" baba, de már nagyon várjuk, örülünk neki (a "nagyobb" most 18 hónapos).

A derekam és a bal forgóm olyan szinten fáj, hogy menni alig bírok, pedig még csak 29 hetes vagyok. Nagyon várom a szülést, pont ma már készülődtem is picit: Rossmannban bevásároltam a pipere dolgokat, nagyon élveztem (volna, ha könnyebben mozgok).

Őszinte leszek: picit félek, az első szülésem 28 órás vajúdással kezdődött, remélem, most megúszom könnyebben.

Aztán még férjem is "izél" hogy mit fog csinálni ő itthon a kislányunkkal? Meg azt tényleg nem tudjuk, hogy is lesz, ha indulni kell? Főleg ha éjszaka? Segítségünk...az nem igazán akad. Vannak még nyitott kérdések :)

Nem ítéllek el, együtt érzek Veled, és kitartás!!!!! Valamint könnyű és gyors szülést :)

2011. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

19.41-es vagyok


MÉg annyi, hogy kislányunk 2 héttel korábban jött, ezért nagyon hálás voltam neki :) Teljesen egészségesen született. Jó lenne, ha most is így alakulna....de még azt sem tudjuk, hogy fiú, vagy lány??????

2011. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szia én szeptember 10-re vagyok kiirva,2. baba és elvileg lány lesz (Dóra).Az első fiu lett (Erik).Én is szoktam nyügi lenni és ha már megtelik a pohár akkor azt is megoldja egy kis sirás és utána megint okés vagyok :-) Szerencsére még nem igazán dagadok és nem fáj semmim csak kellemetlen mikor tornázik odabenn a pocaklakó és mikor végre aludnék akkor kezd bele ismételten a virgonckodásba :-)
2011. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!