Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kéne csinálnom, hogy ne...

Mit kéne csinálnom, hogy ne kelljen sokat várnunk a gyermek áldásra? Van valami bevett praktika?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 12:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szex
2013. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tényleg??? :) nyilván tisztában vagyok vele,hogy ez elengedhetetlen....valami extrára gondoltam amitől termékenyebb leszek...Azt mondta a dokim nagyon nagy méhem van ez nem tudom befolyásoló tényező e...
2013. máj. 4. 12:40
 3/29 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2013. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem rég óta....nem is várok ettől az időtől túl sokat,csak érdeklődném a jövőre nézve :)
2013. máj. 4. 12:43
 5/29 anonim ***** válasza:
szerintem nincs tuti recept. minden szervezet mas, nem nagyon lehet olyat mondani ami mindenkinek tutira bevalik. van aki a homerozesben hisz, van aki minden nap megvizsgalja a mehszajat es az alapjan szexelnek :)
2013. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%

Egeszseges etkezes semmi edesitoszer tartosito kesztermek.edessegek fagyi csoki.

Csak zoldseg gyumolcs es teljes orlesu pektermekek

Tej joghurt cukor nelkul sovany husok tilos a fevagott es a sos fustolt aru.

Csak zold tea udito szensav kizarva.

Napi 200g zoldseg es 4 szem gyumolcs

Ezen kivul napi 1ora friss levgo seta vagy bicigli ill futas uszas.

Szedd a folsavat es a ferjed a multit ezek segithetnek .

Egeszseges karcsu testbe szivessen fogan a gyerek.

Szex max 2/3 naponta a menses utan kezdve a kozepido utanig.

2013. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jaj ennyire direkt dolgokra nem gondoltam,ez így túl eröltetett.....csak gondolok ilyenre pl,hogy kétnaponta szex,melyik napokon,valami kaja....igaz mi szinte minden nap szexelünk annyira vágyunk egymásra,csak nem tudom ez jó e
2013. máj. 4. 12:47
 8/29 A kérdező kommentje:
jaj ha nem karcsú valaki már eláshatja magát.....de jó :) nagyon is egészségesen élek már jó ideje de ettől még nőies alakom van és nem vagyok karcsú....
2013. máj. 4. 12:49
 9/29 anonim ***** válasza:
Szexeljetek akkor és annyit, amennyi jólesik, ha egészségesek vagytok, össze fog jönni. :)
2013. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nagyon egészségesek vagyunk és a dokim szerint sincs baj :) én egészségesen élek,de vékony ettől függetlenül nem vagyok a férjem pedig focista....erő,izom,egészség :)
2013. máj. 4. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!