Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kéne csinálnom, hogy ne...

Mit kéne csinálnom, hogy ne kelljen sokat várnunk a gyermek áldásra? Van valami bevett praktika?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 12:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%
Azért ha nem vagy karcsú, sokat tehetsz a fogamzás elősegítése érdekében fogyással és rendszeres sporttal, kardióedzésekkel.
2013. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
mozogni mozgok,ennél egészségesebben nem étkezhetek...kemény edzésbe és fogyózásba nem fogok belekezdeni....szerintem az pont,hogy árt....
2013. máj. 4. 12:54
 13/29 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani, mire gondolhattál, mert az egyetlen tuti elem a szex. a többi változó. én egyébként karcsóúnak karcsú voltam világ életemben, de dohányoztam elég rendesen, alkalomszerűen alkoholt is fogyasztottam, bár tény, h nem fanatikusan, de egészségesn étkeztem világ életemben. erőlködés nélkül megfogant a baba. nem volt se hőmérőzés, se vitaminozás, se semmi. azt se tudtuk, h jön :) szóval, tényleg nincs recept
2013. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
jolvan :) én egészségesen eszem és nem dohányzom,nem iszom,még csak nem is kávézom....párom szintén....szex az van bőven :) szóval csak nem lesz baj :) dagadt nem vagyok de vékony se....65kg vagyok 163cm
2013. máj. 4. 12:56
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem kell kemény edzés, a fogyózás pedig a sport melletti egészséges táplálkozást jelenti.

Tehát elkerülhetetlenül fogyni fogsz, ha elkezdesz edzeni, hiszen írod, hogy egészségesen táplálkozol.

2013. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
én nekem ilyen az alakom sose leszek vékony.Az egészséges táplálkozás mellett mozgok,de esküvőnk előtt kőkeményen heti 5x jártam edzeni,futni,sulyzózni....egy deka nem ment le rólam...vékony nem vagyok de formás....
2013. máj. 4. 13:00
 17/29 anonim ***** válasza:

13. vagyok

én dohányoztam, amíg meg nem tudtam, h babám van, napi 1-2-3 kávét ittam meg, mikor hogy, de kávémentes napom szinte sosem volt. a párom is dohányos sajnos, még erősebben mint én, és folyamatosan kávézik, emellett szinte csak édességeken él, ami nagyon egészségtelen, de sajnos nem tudok mit csinálni. viszont mellette jó kondiban van, sportol, egy gramm zsír nincs rajta. én mondjuk nagyon kiegyensúlyozottan étkezem, jógázgattam is, de azért nem sportoltam soha olyan intenzíven, mint ő, viszont alkatilag vékony, izmos vagyok. ilyen körülmények között érkezett a baba úgy, h még védekeztünk is, mert akkor akartunk babust, amikor a 25 nm-ből nagyobb lakásba tudunk költözni. nem várta meg, de most miatta úgyis költözünk :)


szóval ne aggódj és ne görcsölj rá, jönni fog hozzátok is. én azt mondanám, h ne változtass olyan sokat már rögtön az elején, mert attól csak befeszülsz. eleinte adj esélyt annak, h éled az életed és közben nem védekeztek. ha huzamosabb ideig nem sikerül, akkor érdemes elővenni néhány praktikát. de addig take it easy :)

2013. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%

Akkor mégsem olyan jó az étrended.

Vagy túl sokat eszel.

2013. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon keveset eszem sajnos...sokszor de nagyon keveseket,mert hamar eltelítődöm....ilyen az élet és az alkat....amit és amennyit eszem aszerint bomba nőnek kéne lennem aki meg zabál az meg néha ezerszer vékonyabb.....nem mindig van ez arányban.....de egyébként meg ne az alakom és a testem legyen téma....
2013. máj. 4. 13:13
 20/29 anonim ***** válasza:

18.

van ebben valami, heti 5 alkalom intenzív edzéstől olvadnia kellene a kilóknak, de ez más kérdés szerintem. ettől még teherbe lehet esni, a fogantatás nem csak a hozzám hasonló 45-50 kilósok kiváltásga. ne sulykoljuk ezt a kérdezőnek, mert ez egész egyszerűen nem igaz. az alak, az ideális súly pedig genetika, igenis vannak eleve husibb emberek, ez ugyanúgy lehet szexi és nőies, meg csinos is. azt se felejtsd el, h régebben a telt, gömbölyded női test épp a termékenység jelképe volt!

2013. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!