Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kéne csinálnom, hogy ne...

Mit kéne csinálnom, hogy ne kelljen sokat várnunk a gyermek áldásra? Van valami bevett praktika?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 12:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A karcsu azt jelenti bmi normals ennyi nem sovanyat irtam ertelmezzetek jol.

Sok ssex nem jo mert a sperma 2/3 naponta erett

2013. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
persze meglátszott hogy edzettem,mert formás vagyok,de nem vékony soha nem is voltam az....pedig nem zabálok,nagyon is odafigyelek ezekre pont ezért,mert nem vagyok vékony alakat...de formás és egészséges nagyon is nőies idomokkal és nagyon szexisnek találnak a srácok ahogy a férjem is.Ilyen tipus vagyok....ennyi.Ehhez az egészhez viszont semmi köze a termékenységnek.Nem csak a vékony 50kg-os nőknek van gyereke...
2013. máj. 4. 13:19
 23/29 A kérdező kommentje:
bmi-m normális,nem elhízott kategóriába sorolandó.....
2013. máj. 4. 13:20
 24/29 anonim ***** válasza:
ne is törődj ezzel kérdezi. én a BMI-m alapján alultápláltnak számítottam, amikor megérkezett a baba. máskérdés, h világ életemben ilyen voltam éhezés nélkül, tehát tudtam, h nekem ez a normál testsúlyom. de konkrétan rettegtem attól, h ha hányni fogok és veszítek a súlyomból, akkor olyan tartományba kerülök, h attól esetleg már elmehet a baba. szerencsére nem így lett, 1-2 hét rosszullét és minimális, 1.5 kg fogyás után elkezdtem erősödni és másokhoz képest sokat is felszedtem az elején. míg akik több súllyal kezdenek, azok álatlában lassabb ütemben híznak. azért nagy átlagban jól kitalálta ezt az anyatermészet, nem kell ezen problémázni, meg bogarat ültetni a másik fülébe.
2013. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ne lovagolj a sulyodon en innen nem lattam hany kilo vagy.

Tudod a tulsulyos nok tehat bmi magas nem esnek konnyen teherbe mert a zsirszovetben felgyulemlik az osztrogen es a hormonalisxegyensuly felborul ezert mondtam karcsu tehat norm bmi teste szivessen koltozik a baba.

Tudod sok kismamam akkor esett teherbe mikor szepen lefogyott ces ruhatarat cserelt :)

2013. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

1. a kardió edzés PONT nem tesz jót a fogantatásnak engem a nőgyógyász tiltott le róla mikor nem akart összejönni a baba.

2. ha 3 naponta szexeltek akkor jó eséllyel sok sok hónapig elkerülitek majd pont a peteérésedet. Inkább 2 nap legyen az, ne 3.

3. Azért ne csináljunk már úgy hogy 165 cm hez 65 kiló AZ TÚLSÚLYOS akit akadályoz a zsírszövete a teherbeesésnél....akit akadályoz az tudjátok ki, aki 100 kiló 165 cm-hez na ott már valóban 15-20 kg-t le kell dobni mert ott valóban felborul már az anyagcsere is (pajzsmirigy cukor stb.).

Mióta próbálkoztok egyébként, mert amúgy 2 egészséges rendszeres nemi életet élő embernek 1 év alatt 89% hogy terhes lesz a nő, értelemszerűen minél kevesebb idő annál kisebb ez a szám.

2013. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A férjemmel a kövek erejét vetettük be! A férjem hisz benne, én meg két lábbal állok a földön, de nem voltam elenne.Egy ilyen boltban vásároltunk Hegyikristályt és Rózsakvarcot, az eladó nagyon kedves volt és részletesen elmondta a"használati" utasítást. Hogy aztán a kövek erejének vagy a kitartásunknak köszönhető, azt nem tudom,de a rákövetkező hónapban pozitív lett a tesztem!:)

Egy másik lehetőség amit "bevetetünk" az az volt, hogy az együttlétünk után felpolcoltam a derekam a falra és úgy lógat kb. negyed órát! :D

2013. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A mozgásnak van köze a termékenységhez, minél jobb a vérkeringés, annál jobban működik minden a testedben.
2013. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem rég óta próbálkozunk,ez az első hónap én nem mondtam,hogy rég óta próbálkozunk....csak érdekelt mit tehetnék,hogy ne is kelljen sokáig várnunk :)
2013. máj. 4. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!