Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei lehetnek az...

Terhesség jelei lehetnek az alábbiak?

Figyelt kérdés
Hét év után februárban hagytam abba a tablettát. Azóta kétszer megjött rendben (mielőtt szedtem, előtte is teljesen szabályos ciklusom volt). Április végén együtt voltunk a férjemmel közvelten a menzesz után úgy, hogy nem védekeztünk. Ma kellett volna megjönnie, hétvégén fájt is a hasam, felpuffadtam, vasárnap konkrétan úgy ébredtem, hogy tuti megjött, de semmi. Emellett megduzzadtak a melleim (ez mindig így szokott lenni előtte), viszont olyanokat is tapasztalok, amiket eddig soha. Nagyon sokat járok pisilni, ha iszok egy pohár vizet, 5 perc múlva már megyek, de már előtte megjelent az, hogy eléggé vérbőségem van, mintha folyamatosan "készenlétben" lennék odalent. Égő, viszkető érzés nincs, folyás sem, nem fáj a vizelés sem. Volt valakinek ilyen tünete terhesség elején? Vagy fog.gátló abbahagyása bezavarhat ennyire?

2013. máj. 6. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ma csináltam tesztet, de nap közben egy ilyen nagyon "vizes" vizeletből (konkrétan csak a víz jön ki belőlem) és negatív lett.
2013. máj. 6. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
a megjönérzés nekem is megvolt amikor terhes lettem de nem jött meg :D am most olvastam hogy akik fogamzàsgàtlot szednek hamarabb esnek teherbe ha abbahagyjàk.. de a teszt elàrulja ugy is :)
2013. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek, persze. Én a terhességem elején este vagy 4-5 alkalommal keltem fel pisilni, és az esedékes menses napjától pedig (és utána még pár hétig) teljesen olyan érzésem volt, hogy "na, most tuti megjön". A tesztre ne nagyon adj, vannak, akiknek napokkal később lesz pozitív a teszt, mikor már egy ideje késik. Egyik barátnőmnek például két teszt sem mutatta ki a babát, pedig már késett neki egy ideje. (Mi 9 nap késés után teszteltünk, persze, akkor már kimutatta azonnal)

Szóval még várj egy kicsit, 1-2 nap (de inkább 2) tesztelj újra, és ha nem jön meg, kérj egy időpontot az orvosodtól, de lehet, hogy a háziorvosod is ad beutalód vérvételre.


25 hkm

2013. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az válaszokat, szóval akkor még semmi sem biztos, és még reménykedhetek :)

2. válaszoló: jó babavárást és nagyon jó egészséget :)

2013. máj. 6. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A teszt csak 10 naposnál idősebb terhességet mutat ki. Szóval ha pl. 28-án voltatok együtt, és sikerült, arra csak holnap lesz esély, h kimutassa.
2013. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azóta lett még egy negatív tesztem, valami rózsaszín dolog csepegett, de a legjobb indulattal sem nevezhető menstruációnak. Hasam már csak ritkán fáj, de esténként szurkál, és a melleim sem fájnak annyira. Viszont sokszor van olyan, hogy megkívánok valami kaját, és miután megeszem, borzasztóan émelygek...

Szerintetek meddig várjak, amíg elmegyek dokihoz? Mert az is lehet, hogy csak az zavart meg, hogy abbahagytam a bogyót. Ha baba lenne, utolsó menstruációtól számítva 3 hetes lehet, de a tesztjeim mind negatívak.

2013. máj. 9. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj nyugodta holnap vagy jövöhéten el dokihoz ott ugy is kiderül hogy mi mitöl van!!!
2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!