Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek felelőtlen anya...

Szerintetek felelőtlen anya lennék?

Figyelt kérdés
Van 3 fiam. Nagyon szerettünk volna (szeretnénk)egy kislányt. Szerintetek nagy felelőtlenség egy esetleges újabb babát bevállalni? Mindkettőnknek van munkája (én most GYED-en vagyok),igaz jelenleg albérletben lakunk.(Kettőnk fizetése kb 180000-200000+ csp+gytd) Volt akinek 2 fiú után (a 3. nem saját) sikerült kislányt szülnie?
2013. máj. 8. 08:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kocsink nincs,így annyival kevesebb a kiadásunk. És ha fiú lenne...annak is úgy tudnék örülni,hisz akkor meg igazi fiús anyuka leszek (nem mintha most nem az lennék) :)

Azért tettem fel a kérdést,mert sokan megrökönyödnek.Persze olyan is van,aki gratulál a szép családomhoz (és úgy látom ez van többségben). :)

A történethez hozzátartozik,hogy 2 fiút én szültem,a harmadik a férjem kisfia,akit másfél éves kora óta nevelek és próbálok örökbe fogadni.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 8. 10:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Testvéremék elsőnek és másodiknak is fiút szerettek volna, majd harmadiknak egy kislányt! Nekik bejött! :)

Persze örültek volna akkor is ha máshogy alakul, de ezért érdekes, hogy valóra vált az elképzelésük! :)

2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!