Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek felelőtlen az az...

Szerintetek felelőtlen az az anya, aki a fél éves gyerekének csokit ad?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten és egy nyílvános blogra bukkantam,először még tetszett is,aztán megláttam a képet,hogy a fél éves gyereknek csokis a szája és mellette valaki tartja a kindertojást,amiből le van törve egy darab. Kicsit meghökkentem,velem van a gond?
2013. ápr. 5. 21:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem felelőtlen. Egy csipet csokitól nem lesz baja:)
2013. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Nem adnék csokit ekkora gyereknek, de ő tudja
2013. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
29%
Miért lenne felelőtlen? Csak most divat mindent tiltani a gyerektől. Ha csak keveset ad neki, akkor nem lesz semmi baj belőle.
2013. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Persze,egy csipet kolbásztól,vagy egy kanál kakaótól sem lesz baja,de komolyan.. Minek? Ráér még évekig tömni vele a gyereket. Nem értem,hogy miért kell ilyen korán agyoncukrozott sz.rokat adni egy babának.
2013. ápr. 5. 21:39
 5/46 anonim ***** válasza:
31%
igen, veled van a gond.
2013. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Vállalom! De akkor sem normális dolog szerintem egy kis babának csokit adni.
2013. ápr. 5. 21:49
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Ha visszagondolok arra az időszakra, amikor a fiam fél éves volt, aki ugye még csecsemő, szopizik, épp csak elkezdtük kóstoltatni vele az almát, krumplit, répát..., teljesen natúr ízeket, nagyon durvának tűnik, ha ekkora csecsemőnek valaki csokit ad. Akkor ezek szerint csak én értek Veled egyet, kedves kérdező, szóval soha nem adnék ilyesmit egy ilyen picuri babának. Minek?! Üdv.
2013. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
25%

ettél már kinder tojást?

maximálisan lágy tejcsoki és fehércsoki, baja nem lesz tőle a babának.

2013. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
28%

mindenesetre semmiképpen sem FELELŐTLEN ANYA aki ad egy kis kindertojást a 6hós gyerekének megkóstolni...


ááááááááááááááááááá

2013. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
78%
A kisfiam 2 évesen evett először Kinder csokit. Konkrétan egy szeletre megivott 2 nagy pohár vizet, annyira édes. Na, azóta sem nagyon eszik csokit. Most múlt 3 éves, húsvétra kapott Kinder tojást, egy felet evett meg belőle 3 nap alatt. Azért én örülök, hogy nálunk ez a helyzet, és nem szokott hozzá fél vagy akár 1 évesen a töménytelen csokihoz, nyalókához, stb...
2013. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!