Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/422 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nos, a héten már 12-ik hetesek vagyunk. :) Szeretném a segítségeteket kérni. Írjatok le ide mindent, tapasztalatot, tenni valókat, véleményeket és még amit akartok, ami innentől, a teendő. Minden témába érdekelne a dolog. Írjatok és köszönöm!!!!!!!! :):):):)
2014. márc. 5. 14:43
 82/422 anonim ***** válasza:
78%

Dolgozik még a párod? Ha igen, akkor a terhesség 91. napjától jár a magzatra adókedvezmény, ez havi 10ezer forinttal több fizetést jelent.


Mindent elmond a védőnő és a doki, most jön majd a cukorterheléses vérvétel, szerintem ez lesz a következő. Pár hét múlva, ha szeretnétek, már érdemes elmenni 4D-s UH-ra, ahol nagy valószínűséggel meg tudják mondani a baba nemét. De várhattok ezzel még, hogy kicsit babásabb kinézete legyen. Én kétszer voltam, egyszer a 16., egyszer a 26. héten. Ha korábban mész, akkor még egyben látszik a baba, ha később, akkor pedig szép pufi, babás arca lesz.

2014. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/422 anonim ***** válasza:
93%
Ja, ha nagyon aggódósak vagytok, akkor vehettek otthonra szívhang-figyelőt. Lehet, hogy még nem találjátok meg egyből a szívverését, de pár héten belül biztosan, és nagyon megnyugtató, hasznos a terhesség végéig. Nem olcsó, de jó! :)
2014. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/422 anonim ***** válasza:
91%
Nem a cukros, az AFP jön. Vagy már nem is tudom. Belekeveredtem, annyi féle vizsgálat volt! :D
2014. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/422 anonim ***** válasza:
91%
Na, hogy vagytok?
2014. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/422 anonim ***** válasza:
95%
Elnézést nem vagyok felnőtt de mikor lehet megállapìtani hogy kisfiú vagy kislány? Hány hetesen?
2014. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/422 anonim ***** válasza:
95%
12. hét körül szállnak le a herék (a fiúknál), annál előbb nem lehet egyértelműen megállapítani. De a 12. heti UH-n sincs még rá sok esély, de a 18 hetin (közötte nincs kötelező UH) már nagy valószínűséggel meg tudják mondani.
2014. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/422 A kérdező kommentje:

[link]


az első... :)

2014. márc. 22. 09:25
 89/422 anonim ***** válasza:
96%
Gratulalok nektek! Hogy van a kismama? Rosszul létek elmultak?
2014. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/422 A kérdező kommentje:
köszönöm a gratulációt! rosszul létek? az meg mi??? mi ezt nem ismerjük... :) érdekes mi? lassan félidő van, de még nem igazán akar kerekedni. igaz 65 kiló most, de már jó volna látni. lassan megtudjuk már a nemét is. :)
2014. ápr. 13. 07:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!