Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/422 anonim ***** válasza:
93%
Húúúú megy a drukk, de a doki még ilyenkor UH-val sem lát semmit általában.
2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/422 A kérdező kommentje:

de hát, még azt se tudjuk, hogy mennyi az az "ilyenkor", mert ugye ez a második késés. az első az karácsonykor volt, vagyis akkor csak pecsételős volt neki. most meg semmi...

de várom már a hétfőt... :):)

2014. jan. 19. 06:51
 53/422 A kérdező kommentje:
na most csináltuk meg a második tesztet is, az is két csíkos- pozitív :)
2014. jan. 19. 07:35
 54/422 anonim ***** válasza:
96%
Gratulálok!! 6 hetes érdemes először menni dokihoz vagy utána mert akkor már van szívhang is!!A. :)
2014. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/422 anonim ***** válasza:
88%
jaj de jóóóóóóóóóó! Gratulálok! A doki már biztos látni fogja. Holnap írd meg, hogy mi volt.
2014. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/422 A kérdező kommentje:
húú de sokan várjuk :):)
2014. jan. 19. 15:23
 57/422 A kérdező kommentje:
az orvos flegmán elküldte, hogy az első (pecsételős) menstruáció az nem számít, csak a mostani. ő szerinte, minden vizsgálat nélkül, ha terhes is akkor csak 2 hetes. 10 nap múlva kell vissza mennie, már akkor lesz u.h. is. ez szerintem nem volt szép az orvostól...
2014. jan. 21. 05:16
 58/422 anonim ***** válasza:
73%
Hát elég bunkó volt. Szerintem, meg kellett volna vizsgálnia. Az első pecsételős vérzés is mutatott valamit, szerintem számít. A nővéremnek is így volt és már akkor terhes volt. Őt akkor meg is vizsgálták és meg is állapították a terhességet. Szerintem menjetek el másik dokihoz, ha ilyen flegma és elutasító.
2014. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/422 A kérdező kommentje:
A gyest, vagy gyedet, hogy számolják? Az a gondom, hogy valószínű, felszámolják végleg a céget, mire be tudná jelenteni, hogy terhes... :(
2014. jan. 29. 05:43
 60/422 anonim ***** válasza:
20%
Akkor jelentse be MOST! Menjetek el egy normális dokihoz és annyi...
2014. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!