Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhességre utal?

Marusss kérdése:

Szerintetek terhességre utal?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm kb. 2 hete, hasi fájdalmaim vannak ( ami már egyébként hónapok óta, csak az elmúlt 1-2 hétben erősödött), illetve vizelnem is sűrűn kell. Egyéb tünet nincsen, ami terhességre utalna. A párommal mindig védekezünk, így képtelennek tartom azt, hogy babát várjak, de ma reggel elvégeztem egy tesztet, ami pozitívat mutatott. Kértem is időpontot a nőgyógyászatra, de csak 2 hét múlva tudnak fogadni. Ott a hölgy nyugtatott, hogy nem biztos még, hogy terhes vagyok, végezzek el még egy tesztet pár nap múlva. De én nagyon félek, mert sajnos nem vagyunk olyan helyzetben, hogy kisbabát vállaljunk. :(

2013. máj. 16. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem 100% hogy terhes vagy, az viszont 100%-hogy ezt a válaszolok nem tudják megmondani....
2013. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tudják megmondani, de gondoltam hátha van olyan, akinek van hasonló tapasztalata.. Mert eléggé féltem.. de már rájöttem, hogy nincs értelme stresszelni magam, mert csak rosszabb lesz. :)
2013. máj. 17. 21:30
 13/14 limaia ***** válasza:
Szia.én is óvszerrel estem teherbe, most vagyok 7 hetes.már voltam dokinál, megsürgettem az időpontot, mert sajnos mi sem tudjuk megtartani.én sem akartam elhinni, hogy ilyen lehet, mert mindig óvszerrel védekeztünk, és sosem volt gond.sürgezsd meg az időpontot, ha el akarod vetetni, akkor kapsz előbb.szerdán már megyek a családsegitőbe, laborba...sajnálom a dolgot, sirtam is, de a doki is normális volt, mert megértette a helyzetünket.remélemneked is megoldódik valahogy, és kiderül hogy mi lesz.addig is kitartás!
2013. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 limaia ***** válasza:
Kérdező.kiderült, hogy mi a heylzet?
2013. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!