Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 19-én voltunk együtt,...

Ha május 19-én voltunk együtt, és azokban a napokban volt pém, lehetett a mai barnázás a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Nem sok, csak a tisztasági nem fehér volt, hanem világosbarna, és picit szurkál a bal petefészkem.
2013. máj. 28. 12:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
én elbizonytalanodtam,mert annak ellenére hogy láttam barnát a folyásomban 26-án,2 napja folyásom van,és tegnap olyan éles feszítő fájdalmat éreztem a méhemben,hogy a lépcsőn alig tudtam feljönni,utána nemsokkal hasmenésem is volt és azóta érzékeny a hasam alja. meg fura feszítő érzés a méhemben a mellem érzékenyebb de lényegében ennyi,lehet h csak peteérés nem tudom...:/ hőmérőzni meg nem hőmérőzök,mert nekem mindig alacsonyat mutat...
2013. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem,hogy a derekam napok óta majd leszakad.Már szültem egy gyereket,de vele soha nem tapsztaltam ilyen fájdalmat,ilyenem még sosem volt mint tegnap ilyen erős intenzitású fájdalmam a méhemben
2013. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nekem az az érdekes, hogy a havi tünetei már jelentkeznek, de nem mind! Ezelőtt mindig hasmenésem volt, rossz közérzet, fájdogált egy héttel előtte, fel voltam puffadva, és az összes addig nem létező mitesszerem és pattanásom kijött. Most meg csak a mosdót látogatom sűrűbben, és ennyi... hátha-hátha :-)
2013. jún. 2. 15:18
 24/30 anonim válasza:
Sziasztok! Dalospacsirta vagyok! Másodikára nem vártam, nem is jött! :) Várok még pár napot, s szerintem pénteken tesztelek! 31-én egy pötty vérecske volt a wc papíron. Azt hittem, hogy két nappal előbb megjön! DE SEMMI! :) Nem is feszül a hasam ahogy előtte szokott. Egyszer éreztem egy szúrást a köldököm körül és ennyi. Nagyon szorítok mindenkinek és feltétlen írjatok! Fehér tisztasági betétet kívánok mindenkinek! :) :)
2013. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Na, kinél mi újság? :) Én mára nem vártam, egyenlőre még semmi szerencsére. Van, aki esetleg tesztelt már?
2013. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Én tegnap előtt reggel már nem bírtam, és teszteltem egy negatívat, de mára nem vártam, egyelőre nincs is meg :) Picit barnáztam tegnap napközbe, de ma már semmi....
2013. jún. 6. 14:14
 27/30 anonim ***** válasza:
gabrielt vettem köv héten pénteken megcsinálom.akkor tájt kellene megjönnie,
2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Én 2-ára nem vártam, de 5-én megjött. Vagyis olyan furi, mert alig van meg! Viszont 31-én volt egy vérpötty a wc papíron! Most akkor ez mi? Szerintetek? Lehetséges, hogy akkor ágyazódott be, de most meg megjött? Nem értem tényleg! / dalspacsirta voltam/
2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom dalospacsirta :( De új hónap, új esélyek :-) Itt semmi változás, é n holnap fogok tesztelni, akkor van lehetöségem drogériába menni. Már késik 3 napja, úgyhogy merek majd délutániból is.... többiek?
2013. jún. 9. 18:30
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 kellett volna megjönnie, tesztet csináltam 6-án, de nega lett, viszont azóta semmi, nem jött meg, majd vmikor csinálok másikat, de most várok, mert elég sok tesztet ellőttem, s sok negát láttam, már szeretnék pozit látni. Majd írjatok, h kivel mi újság. Drukk mondenkinek!
2013. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!