Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 19-én voltunk együtt,...

Ha május 19-én voltunk együtt, és azokban a napokban volt pém, lehetett a mai barnázás a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Nem sok, csak a tisztasági nem fehér volt, hanem világosbarna, és picit szurkál a bal petefészkem.
2013. máj. 28. 12:21
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Zsuzsika!

Akkor izguljunk együtt! Május 5.-én még megvolt! 20.-án barnáztam, s most jún.2-re nem várom! Nem tudom mikor teszteljek! Nem bírom ki 2.-áig! :S Én is örülnék NAGYON! :)

2013. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Wow, nem hittem, hogy ennyien leszünk! :-) Nagyon drukkolok én is mindenkinek, aztán megírni ám mi lett.

Én már nem merek tesztelni, csak ha elmúlt, olyan 4-6 környékén. Nem akarok csalódni, mert benne van hogy késhet is, elég sok stressz ért mostanába. Ki mikor mer nyúlni a tesztek után? :-)

2013. máj. 28. 14:57
 13/30 anonim válasza:
Mindenképpen megírom! Mindenkinek szorítok! :)
2013. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Wow, nálam is dettó ugyanez... Remélem, mindegyikőnknek összejön. :)
2013. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
mivel tegnap este volt a barnázás,szerintem olyan 2hét múlva fogom megpróbálni 10-es érzékenységűvel,de ha az negatív lesz nem keseredek el mert addig van remény amíg nem jön,meg.aki előbb fog tesztelni annak sok sikert és erős pozitívat kívánok.Megmondom őszintén meg vagyok lepődve mert azt hittem hogy mensz alatt nem eshetek teherbe főleg nem az első napjában.De úgy néz ki tévedek(az az remélem)
2013. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Kedves Zsuzsika!


Teljesen ugyan abban a cipőben vagyunk! Ahogy visszaszámoltam én is mensi körül estem teherbe! Hatalmas baromság aki azt mondja, hogy csak egy hónapban azon az 1-2 napon történhet megtermékenyülés! Nagyon szorítok ! Én vasárnapra nem várom! Utána várok még pár napot és ha semmi akkor tesztelek! :)


/dalospacsirta22/

2013. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkoztam ezen hogy mensz alatt.De akárhogy is variálom igenis láttam a halvány barnát a folyásomban!És elméletileg nekem 30-án lesz ovum a ciklus.hu szerint,és minden hónapban ilyen tájt elég intenzív folyásom szokott lenni,de most szinte semmi.ilyen sima fehér normális állagú.Sok sikert kívánok és mielőbbi jó híreket :)nekem még vissza van 2 hét remélem én is örömhírrel tudok a családomnak szolgálni :)
2013. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én is 5-re nem várom, 25-28 között volt barnázásom, ami még sosem. Ellőttem ma reggel egy 10-es tesztet, de nega lett. Kíváncsi vagyok ti hogy álltok. Mikor teszteltek?
2013. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Én még nem merek, szerintem csütörtök-péntek környékén, ha addig nincs semmi. Nagyon félek, hogy csalódnék, mint elötte is, ezért most csak ha nagyon úgy néz ki, akkor. Addig minden mosdólátogatáskor fehér betétért imádkozom :-) Drukkdrukk mindenkinek! Ha valami van, írjátok!
2013. jún. 1. 22:37
 20/30 anonim válasza:
Én 6-ra nem várom, ha nem jön meg, én biztonság kedvéért szerintem 10-én fogok tesztelni, hátha az új hét jó hírrel kezdődik. :) Tegnap óta hányingerem van, most nem tudom, hogy összeszedtem valamit, vagy stresszelek, vagy mitől van... Majd meglátjuk. :)
2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!