Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a teszt nem jelzi a terhességet a késés 4. napján sem? Járt így valaki, ill mikor derült ki a terhesség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 héttel a késé után lett csak pozitív! addig volt 4 negatív tesztem...
2013. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont 4 nap késés után lett pozitív de nekem 37 naposak a ciklusaim, neked hány naposak?
2013. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

30-31 naposak. 17-e körül vártam, tegnap még negatív volt a teszt, hétvégén próbálkozom ismét.

Tegnap azt hittem, meg fog jönni, mert reggel kb 10 percig "fájt" a szeméremdomb felett, de nem jött...

2013. jún. 20. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem nem várt után 10 nappal lett az első pozi teszt ! Sajnos méhen kívüli volt :( de azt mondták késői a peteérésem..most vagyunk rajta a témán ismét..igy nem is tesztelgetek előbb..
2013. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt valamilyen tüneted, amiből gondoltad, hogy terhes vagy?

Most mióta próbálkoztok?

2013. jún. 22. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!