Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el a páromnak...

Hogyan mondjam el a páromnak a nagy hírt?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozik,pont jó időben volt itthon,s ma pozit teszteltem. :) Ő pontosan nem tudja hogy mikor kellene megjönnie.Elég sokára -2 hét fog haza utazni.s szeretnék valami szuper tippet hogy hogyan mondjam el neki hogy sikerült a babóca.Van egy 4 éves kisfiunk ha esetleg az ő bevonása is lehetséges .előre is köszönöm .
2013. jún. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertem, akkor szemelyesen szeretned kozolni a jo hirt. En annak idejen vettem egy pici zoknit, kerestem egy talalo idezetet, melyet kezzel rairtam egy cetlire, s azt adtam oda. Ezt megtehetned ugy, hogy a kisfiad adja oda neki. :-) Egyebkent gratulalok!
2013. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) lehet hogy személyes de ha van jó ötlet amit akár távolból lehet...szívesen fogadom :)
2013. jún. 28. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én küldenék neki levélen egy plüss gólyát. :) Vagy csak simán kiakasztanám a kilincsre, amikor jön haza.
2013. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha távolból szeretnéd tudatni vele, én lehet, hogy nemes egyszerűséggel lefotóznám a tesztet és elküldeném a képet, mikor mondjuk Skypon beszélgettek. :) Netán lehet, hogy veszel egy kis cipőcskét, és beleteszed a tesztet, és így mutatod meg/fotózod le.

Vagy ha gondolod, vehetsz a kisfiadnak egy fehér pólót, amire ráírhatod akár te saját kezűleg, hogy "Márciustól én leszek kistesóm nagy és erős bátyja."

Netán az ő pólójára rajzolhatsz egy #1 jelzést, egy kis fehér bodyra egy #2 jelzést. :)

Ugyan ezeket biztos rá is nyomják bárhol a ruhákra, ha nem szeretnél rajzolgatni. :)

2013. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló sorain elsírtam magam........ nagyon szép ötlet ....köszönöm
2013. jún. 28. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, itt olvastam valahol a tippet, de az épp lánykérés volt, de itt is meg lehet oldani. Talán mire hazajön a párod, lesz egy uh képed a piciről. Szerezz egy kinder tojást, vedd ki belőle a játékot, és csomagold vissza úgy, hogy a kép legyen a belső tojásban a játék helyett. Ha apa hazajött, add oda neki, hogy adja oda a kisfiúnak, és nézzétek meg, mi van benne. Sztem garantáltan mindenki hanyatt dobja magát. Én így fogom csinálni, ha majd összejön a baba. Persze a játékot tartsd meg a kisfiúnak, lehet, hogy nem éri be a képpel :)
2013. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!