Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után segített...

Ocsiné kérdése:

Kinek mennyi idő után segített a Metforal?

Figyelt kérdés
Tegnap írta fel az endokrinológusom,mert IR-em és PCO-m van.Diétázom és tornázok már 1 hónapja.Sikerült fogynom 7 kg-t,de még szeretnék legalább 15 kg-ot leadni.A doktornénim azt mondta nagyon jó úton haladok afelé,hogy spontán terhes legyek.

2013. júl. 9. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Merckformin XR-t kaptam 1 honapra rá terhes lettem. PCO IR pm alulműködés
2013. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Ezek szerint tényleg van remény! :) Jó ilyen hozzászólást olvasni.:)
2013. júl. 9. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én először a kezelést helyeztem előtérbe, de aztán mikor javultak a terheléses cukor és inzulin értékeim belevágtunk és első próbálkozós hónapban sikerült! :) Kitartás!
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó!Gratulálok!Köszi!Megéri kitartani! :)
2013. júl. 9. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lombikozunk és ott derült ki az IR-em. Február elején írták fel a Meforalt napi 2X1000 mg-ot. A múlthéten derült ki hogy sikerült a 3. beültetés! Biztos hogy ez volt az egyik ami segített nekem.
2013. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Decemberben kezdtem merckformin xr-t szedni, napi 2*750-est.

Ezenkívül hipofízis adenoma által okozott magas prolaktinra, bromocriptint március óta.

Férjemről több mint egy hónapja derült ki, hogy 3millió/ml a spermiumszáma (erre lombikot mondanak) elkezdte szedni a fer14-et. Tegnap halvány, de teljesen egyértelmű pozítívat teszteltem.

Csodák léteznek.

Sportolni 1 hónapot sportoltam csak sajnos. A diétát a hétköznapokon teljesen tartottam, hétvégén, utazáskor kicsit elengedtem magamat, de azért a cukormennyiségre, meg fehérlisztre igyekeztem ügyelni.


Sok sikert!!

2013. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én csak sajna negativat tudok kommentelni tavaly oktober ota szedek metet de semmi még mindig:(
2013. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!