Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után meg van határozva...

Vetélés után meg van határozva, hogy mennyi időt kell várni, hogy a szervezet regenerálódjon?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy 6 hét a minimum.

De ha átnézed az itt beirt kérdéseket biztos találsz megfelelő válaszokat mert többen is kérdezték, illetve ezzel kapcsolatban kérdeztek.

2008. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy 6 hetet érdemes várni,mint szülés után,de van olyan ismerősöm,aki csak 4 hetet várt és minden rendben volt.Szerintem a biztonság kedvéért érdemes hat hetet várni,még ha nem könnyű is.
2008. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvosok véleménye más és más, az egyik 6 hetet, 3 hónapot vagy éppen 6 hónapot mond. Szerintem függ a megszakadt terhesség nagyságától is. Nekem elment a babám, 6 hetesen és a dokim szerint nem kell várni, nyugodtan próbálkozhatunk...
2008. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én csak tapasztalatból tudom mondani, hogy 6 hónap!

2006.októberében volt egy spontán vetélésem és tisztító kaparást kellett csinálni,az orvos azt mondta, hogy 6 hónap!Előbb nem is jött össze a baba!2007.Májusában sikerült újra teherbe esnem!

De ha nem volt "műtét"akkor szerencséd van mert 6 hetet szoktak mondani!

39 hetes kismama

2008. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!