Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt fiatal anyukák,...

Vannak itt fiatal anyukák, vagy kismamák?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Milyen kismamának lenni??Milyen volt a szülés? Nem gondolkoztatok azon sokat miböl mennyit vegyetek ?
2013. júl. 25. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz fiatal alatt?
2013. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban szerintem fiatal anyukának számítok.23 éves vagyok és 2 éves a fiam.

A szülés nehéz volt, de az orvos szerint gyorsnak és könnyűnek mondható, úgyhogy szerencsésnek érzem magam.

Miből mennyit?

Ha megfogadsz pár tanácsot:

56-os ruhákból csak nagyon keveset vegyél.( vagy ne is)

1-es pelenkának szerintem nincs értelme.( persze ha időre születik a kicsi) A fiam 3,6-tal született és 1 csomag se fogyott el belőle mire már a 2-es pelus kellett.


Én fehér 62-es és 68-as bodykból táraztam be, gyorsan koszolódtak, de szép fehéren tudtam tartani mindig.


Most ezeket csak úgy kiragadtam, de ha van konkrét kérdésed akkor szívesen válaszolok arra is.

2013. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm

hát 20-23 ig értettem a fiatalt ..

2013. júl. 25. 12:09
 4/15 Szandy89 ***** válasza:
72%

23 és fél voltam mikor szültem! Imádtam kismama lenni!!!

Elég zűrös szülésem volt! Október 22-re voltam kiírva a kisfiammal. Október 19-én reggel ctg-re kellet mennem. Elég rossz lett!! Azt mondta a dokim,hogy nincs mese! Indítja és szülünk!!!!!! Elég hideg zuhanyként ért! Férjemen is láttam hogy egy kicsit beparázott!! :)

Szóval ezek után beöntés,tusolás és irány a szülőszoba! Délelőtt 10 órakor burkot repesztett a dokim. Szépen elkezdtek jönni a fájások. Késő délután lettek olyan 5 percesek! Aztán hirtelen 2-3 percesek lettek! De nem akartam tágulni! A kisfiam jött volna kifele,de nem bírt szegénykém! Rámrakták az nst-t! Fájások alatt lelassult a kisfiam szívverése úgyhogy seperc alatt kb 15-en voltak körülöttem! Aztán jött a doki,hogy megy és hívja az anesztest,mert sürgősségi császárt kell,hogy csináljanak!

:( Így született meg a kisfiam este 19:55-kor!!! 9/10-es apgarral!!! Mint kiderült rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára, a vállára és testére is!!! :( Ezért nem tudott kifele jönni,mert így már rövid volt és mindig visszahúzta szegénykémet!

Azóta már 9 hónapos rafinált kis kópé!! :)


Nekünk volt 1 csomag Liberó 1-es pelusunk.Az el is fogyott a kórházba! Itthon már 2-eset használtunk! 3600 grammal és 51 centivel született!

De előre vettünk 2-es pelusokat több csomaggal,meg popsitörlőt is!!!

56-os ruhákat mi sem hordtunk túl sokáig!!!

2013. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szandy89 ***** válasza:
72%
Te hány éves vagy? és mennyi idős kismama?
2013. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok most kezdtünk el próbálkozni a párommal
2013. júl. 25. 12:58
 7/15 anonim ***** válasza:
22 eves vagyok, masfel eves a kisfiam. Imadtam pocakosnak lenni. A szules brutalis volt, de szep emlekkent maradt meg bennem :). Szerencsere van egy kushugom, amikor terhes voltam o 4 eves volt, igy anyukam latott el tanacsokkal, h mibol mennyit vegyunk :)
2013. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az jó szerencsés vagy,engem sokan hülyének néznek hogy ilyen fiatalon szeretnék babát de 1 éve csak erre gondolok ..minden reggel este.És kitudja mennyi időn belül jön össze a kicsi
2013. júl. 25. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia :) én 21 éves vagyok és 15 hete estem teherbe :) nagyon szerettük volna már,tervben is volt úgyhogy nagy a boldogság.Ha egy tanácsot elfogadsz,ne görcsölj rá a témára.Ne akard nagyon,mert nem fog sikerülni,biztos sokan mondták már,vagy majd mondják ezután,de tényleg így van :) Nekünk is több mint egy évbe telt mire sikerült.Nagyon nagyon akartam,állandóan ez járt a fejemben,aztán kb a 20. negatív tesztnél feladtam,és láss csodát,sikerült :) Sok sikert nektek :)
2013. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem görcsölök rá mert úgy vagyok vele ha akar jön a kicsi.nem sietetem a dolgokat
2013. júl. 25. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!