Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismama vagyok, ugye nem...

Kismama vagyok, ugye nem lehet baj? SOS! (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Ma derült ki, hogy kismama vagyok. :-) Viszont ma reggel volt egy kis barnázásom. Borzasztóan minimális, szinte semmi. Egyszer volt csak és hasam nem fáj, nem görcsöl. Azt olvastam a barna folyás bajt jelenthet. Most menjek dokihoz? Mert egyébként csak 2-3 hét múlva terveztem, hogy akkor már lásson is valamit. A barnázásom nem is mondanám folyásnak, mert nagyon minimális volt. Mit tegyek?
2013. júl. 28. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem jól vagytok és minden rendben volt a dokinál!!!
2013. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy csak most írok. Minden teljesen rendben van. A doki azt mondta, hogy ez gyakran előfordul, hogy akkor, amikor normál esetben menstruálna egy nő akkor van is barnás folyása terhesség idején. Nekem már ez rég el is múlott. Rendes vér nem volt csak egy kis barnázás. Azt mondta ez az első 2-3 hónapig eltarthat, de ha nem csak a menzesz idején van akkor irány vissza. Egyébként azt mondta nem vizsgál még meg hüvelyi ultrahanggal, mert ilyen korai terhességnél többet árthat vele mint használ. :-)
2013. aug. 3. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!