Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MEDENCE kérdés. Gyors és...

MEDENCE kérdés. Gyors és normális kommenteket kérek. Van megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Üdv.! Nemrég vettem egy 366 cm átmérőjű Bestway medencét. Letettük, mindent az útmutatás szerint csináltunk, de miközben töltöttük a medencét arra lettem figyelmes, hogy az egyik oldalon vagy 30 cm még belefér a másik oldalon meg már tele van. Ezért csináltam neki egy új helyet ami sík egyenes, gondoltam azért van ez a probléma, mert lejt. Szóval az új helyén és az útmutató szerint felállítottuk, de ugyanazn a helyen megint sokkal kevesebb víz fér be, de a szembe lévő oldalon még nagyon sok víz fér bele. SSegítsetek PLSS.

2012. aug. 1. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztán miben segítsünk ?
2012. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
betonozd körbe, akkor nem folyik ki a víz
2012. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Segítsünk betonozni?

Csak szerinted sík a hely, ahová tetted, vagy vízszintmérővel meg is nézted?

2012. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártunk...

Most kivízszintezett, tökéletes terepen az egyik fala kidudorodik, nyilván elszabták az anyagot.

Lükén néz ki, de megtartja a vizet.

Ezzel elvileg nem viheted vissza, mert nem fog beleférni a garanciába.

Viszont fényképezd le, gyári szám és vízszintmérő látszódjon a tetején; ha szétreped, akkor cserélik.

2012. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"vízszintmérő látszódjon a tetején"


Oszt' minek? A víz már magában is vízszintes!

XD

2012. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16.30-as, okos komment, köszönöm! :-D

Nem fogalmaztam pontosan.

Nem a vízre kell tenni a mérőt, hanem a medence peremének tetejére, az látszódjon, hogy vízszintben van. gy bizonyítható, hogy jól csinálta, mégis az egyik oldalon kidudorodik, mert ott több a víz. Ergo a medence hibás, nem a talaj.

2012. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nagy baj nálam is így van de nálam azért mert nem helyesen raktam össze és már utána sajnáltam leengedni a vizet az éven jobban odaügyelek majd
2013. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!