Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képzeljétek végre sikerült...

Képzeljétek végre sikerült teszteltem pozitívat, itt a görbém is bár tegnap is feltettem, de ilyenkor mikor kell menni első orvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés

[link]

bár nem nagyon merem még elhinni mert legutóbb azt mondta a doki hogy nem hiszi hogy volt peteérésem bár ez a peteérés után 8 nappal volt!de énnéztem ovu tesztel és högörbémel és tudom hogy volt:)éreztem is

A hormonjaim jók vagyis 4 hónapja nézte és tökéletesek voltak !szerintetek picit hihetünk a tesztnek???csak egy picit had örüljek:)

elég hosszu ideje próbáljuk és most akart küldeni a dfoki inszemre

szép erős a csik csak egy nagyon picit halványabb mint a kontroll ,akkor hihetek?

lehet hülyének tűnök de erre igy hajnali 4 kor nem számítottam:)


2009. okt. 29. 04:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szép görbe, gratula!az elevit mellé nem kell mást szedni, csak ha a doki javasolja, van benne minden. JÓ egészséget!
2009. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nagyon-nagyon köszönök minden kedves szót:)

nem nekem 1-én kellett volna megjönnie:)mielőbbi babásodást nektek is:)és mindenkinek:)

2009. okt. 29. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!