Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesvitamin kell-e vagy...

Terhesvitamin kell-e vagy sem? Femibionról vélemény?

Figyelt kérdés

Kisbabát tervezünk, az orvosom azt mondta,hogy nem bízik a vitaminokban,de a Femibion az egyetlen ami tényleg jó magzatvédő. Van valakinek tapasztalata,hogy tényleg jó-e? Szerintetek érdemes-e egyáltalán vitamint szedni? Vérvétel szerint van egy kicsike vitaminhiányom így is, de mindenki azt mondta,hogy fölösleges vitaminokat szedni. Viszont most hajlok felé,de tanácstalan vagyok,hogy feladjam-e az elveimet,elvégre a baba egészsége a legfontosabb.

Előre is köszönöm



2013. aug. 24. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Bocs az offért, de nagyon kíváncsi lennék, hogy aki lepontozta azokat, akik szedték a vitamint, az milyen indíttatásból tette. Miért haszontalan annak a válasza, aki próbált mindent megtenni a babája egészsége érdekében?
2013. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Szeretném én is megtudni, miért lettem lepontozva azért, mert azt írtam hogy nekem speciel nem vállt be!


Nem lehet mindenkinek egyforma a szervezete, könyörgöm..ennyire tudatlan senki nem lehet!

Én híztam tőle! Alapjában véve vékony voltam.

De bocsika, én a vitamin elhagyásával sem tapasztalok semmi rosszat. Prsze eszem a gyümölcsöt zöldséget, de fogalmam sincsen mennyit viszek be.


A vitaminnal ártani tuti nem fogsz...szóval szedd nyugodtan!

Én ha újra kismama lennék szedném újra úgy a 26. hétig.


35+3

2013. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le! SŐT! Ez egymás között volt maximum. És még egyszer köszönöm a segítséget!Ma vettem is! :)
2013. aug. 26. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!