Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt időn túl halvány...

Kinek volt időn túl halvány vonal, és babás lett? Én látok valami halványat.

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy tesztet One Step-el. Igaz 2. viz-ből. Tesz-vesz-ről rendeltem, és kaptam hozzá egy leírást. Azt írják rajta, hogy 5 perc-en belül megmondja az eredményt. De az is rá van írva, hogy 30 percen belül mutat valós eredményt. 5 perc után megnéztem, nem láttam rajta semmit. De utána természetes fénynél megnéztem 25 perc múlva, és összehasonlítottam a többi (LH) teszttel, mert ugyebár azokon van csík, csak hogy tudjam, hol kell egyáltalán keresni a csíkot. És láss csodát, mintha egyre erősebben látszana. De még mindig a nagyon halvány és a szabad szemmel alig látható kategóriát súrolja. Baj, hogy 5 percen túli? Tudom, azt fogják írni sokan, teszteljek holnap. Fogok is. De járt valaki így és babás lett???

Bocsánat a hosszúságért!


2009. nov. 2. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is igy volt,mikor 2 nap késéssel megcsináltam,5 perc elteltével semmit sem mutatot kidobtam a kukába,és egy óra mulva mikor a kuka tetején megláttam hogy kétcsik van rajta elsehittem ugy halásztam ki,aztán csináltam egy másik fajtát az is idön tul lett halvány csikos és most 7 hetes babás vagyok.ugy hogy nálam is idöntul lett pozi és itt a bébim.téves pozitiv teszt ritkán van.ugy hogy drukkolok hogy nálad is igy legyen mint nekem.
2009. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, majd kiderül. Amúgy elvileg még 2-3 napom van a nemvártig, legalábbis azt feltételezem, hogy később volt ovum. A hőm viszont szépen fenn van. Amíg ez így marad, reménykedem.
2009. nov. 2. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Most vagyok a 20.hétben.Ismét kisfiúnk lesz:)

2009. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a biztatást. Figyelem a hőmet is, de minden reggel egy rettegés, hogy mikor megy le a hőm. Mindegy. Majd lesz valahogy. Megírom, mi lett. Nektek meg gratula a bébihez.
2009. nov. 2. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam a múltkor. Időn túl lett rajta a 2. csik és egyre erősebben és babás voltam, csak sajna elment.

Tegnap viszont erős + lett!

Sok sikert neked is, ird meg mi lett! :-)

2009. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratula neked, majd írok.
2009. nov. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!