Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt hogyan látjátok? Pozitív...

Andrea33 kérdése:

Ezt hogyan látjátok? Pozitív vagy negatív? Élőben rózsaszín.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. szept. 17. 19:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek senkit sem hitegetni. Látom a második csíkot nagyon halványan, de még azért nem gratulálok. Két nap múlva csinálj még egy 10-es tesztet. Remélem már egyértelmű lesz! :) Nagyon-nagyon drukkolok! :)
2013. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Negatívba átraktam


[link]

2013. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Én is látom a másodikon nagyon halványan, de még szerintem se éld bele magad. 2 nap múlva remélem szép erős lesz már.
2013. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok és még mindig negatívat mondok, akkor is, ha ezer ember írja a full negatív tesztre, hogy "látok valamit halványan". Nincs ott semmi (egyelőre), még a negatív képen sem látszik halványan sem semmi. Ez nem azt jelenti, hogy én most rosszindulatból nem akarok ott látni semmit. Arról van szó, hogy amit ahogy gondolok, nem fogom másképp állítani csak azért, hogy megsimogassam egy tök ismeretlen ember lelkét. Ő a véleményt kérdezte, én meg elmondtam. És nem szoktam pontozni!!!!!

Ettől függetlenül drukkolok neked is kedves Kérdező, ahogy minden babára vágyónak.

2013. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem látok semmilyen 2. csíkot. Ez nem jelenti automatikusan, hogy nem vagy terhes, mert nekem is volt nagyon korai full negatív tesztem amit ablaknál nézegettem, hogy hátha...de nem volt rajta semmi. Mégis terhes voltam, mert amikor később teszteltem akkor már ott volt, halványan, de egyértelműen kivehetően, nem kellett forgatni vagy mereszteni a szememet. Szóval még akár lehetsz terhes, minden esetre drukkolok :)
2013. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én tényleg véleményt kértem, nem kértem senkit, hogy a kedvemért mást lásson. ÉN is szorítok természetesen mindenkinek. Ha lesz erős pozi tesztem, akkor jelentkezem! :)
2013. szept. 18. 11:04
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem golyóztál be, rettentő halványan, de lehet látni valamit. Szurkolok Neked a második csíkért! :) És mindenképp írd meg mi lett a következő teszt!
2013. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én nem azért írtam a tesztedre, hogy halványan ott a csík, hogy megmelengessem a lelked és valóban full negatívnak látom, hanem mert én valóban látom ott halványan a csíkot, még ha nagyítóznom is kell. Igaz még nem mondanám pozinak, de ebből még lehet egy szép erős pozi teszted, reményt keltő. A negatív teszt az, amit én csináltam ma. Ahhoz kétség sem fér, sajnos! Legalább Neked még van okod reménykedni!!! Sok sikert, drukkolok!!!
2013. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot, jól esik! Utolsó te hányadik napon vagy? Nekem ez a 27. napom. Csak később volt ovum pár nappal. Nálad már tuti nincs esély? Mióta próbálkoztok?
2013. szept. 18. 19:52
 20/31 A kérdező kommentje:

[link]

Mai Gábriel tesztem! Délutáni! Holnapra nem várom! Drukkoljatok!

2013. szept. 18. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!