Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magas TSH hogyan gátolja a...

A magas TSH hogyan gátolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem tud megtermékenyülni a pete, nincs ovuláció vagy a megtapadás nem sikerülhet? 6-os a tsh-m. 23N

2013. okt. 15. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért nem írtak fel gyógyszert, mert a leleteid alapján nem tartják indokoltnak. Nekem is volt magas TSH-m, teherbeeséskor 3,8 körül, teherbeesés után 6,2, T3, T4 teljesen jó volt, nem is kellett szednem rá semmit. A TSH, ahogy itt előttem is írják, csak szabályozó hormon, tehát neked a hormonjaid jók, csak a szabályozó hormon mutatja, hogy a pajzsmirigyednek "nagyon kell dolgoznia", hogy előállítsa a hormont. Egyébként nekem a jódtartalmú kismamavitamintól a TSH-m lement 2,4-re, szóval a jódhiány okozta a magas TSH-t. Szóval simán lehet, hogy segít neked is a vitamin, amit szedsz, ha van benne jód. De hallgass arra az orvosra, aki látja a leleteidet. Nem érdemes olyan orvost keresni, aki nem jár utána, csak felírja a gyógyszert.
2013. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es még egyszer, megnéztem ezt a Pajzs-komplexet, simán lehet, hogy segíteni fog, majd a következő vérvételnél kiderül, és sokkal jobban jársz, ha ez elég!
2013. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem kell szednem mást, csak sokan írták, hogy 6-os tsh-val lehetetlen teherbe esni. Remélem nekem sikerül és nem is lesz utána se probléma. Köszönöm a választ. :)
2013. okt. 15. 22:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolónak aki a másik fiatal :) nem semmi, hogy milyenek, nem vizsgáltak ki :( nekem rögtön visszaállt a ciklusom, akkor nálad nagyobb lehet a baj :( Másik orvosokkal is próbálkoztál? Én is örülök, hogy végre van valaki aki fiatalon akar babát :)
2013. okt. 15. 22:44
 15/18 A kérdező kommentje:
Úgy értettem másik orvos, hogy magándoki?
2013. okt. 15. 22:49
 16/18 anonim ***** válasza:
A fiatal vagyok :) Végül sikerült olyan orvost találni (magánban), aki foglalkozik velem! De sajnos ő sem varázsló, hogy 1 mp alatt helyrehozzon, de jó úton haladok végre, úgy gondolom :) Jobbulást neked!
2013. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír! :) Remélem sikerül mielőbb teherbe esned :)
2013. okt. 16. 08:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kívánom neked is! :)
2013. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!