Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy kis baleset a barátom...

Volt egy kis baleset a barátommal (szakadt gumi). Bevettem a 72órásat, meg is jött. Mi lehet? (lent)

Figyelt kérdés

De a következő hónapban nem. Már volt, hogy késett egy hónapot az idegesség miatt, ami mostanában gyakori...Néha a barátom be szokta tenni gumi nélkül, de pár perc múlva ki is veszi(nem élvez el), viszont ott az előváladék.. Csináltam tesztet (Lily) és aszerint nem vagyok várandós. Igaz, nem vártam 3 percet, mert azonnal megjelent a felső csík, h nincs baba. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a baj?

köszönöm a válaszokat


2009. nov. 17. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ha jól tudom a felső a controll-csík, ami ha előbb jelenik meg, akkor nem jó maga teszt. Ha a pohárba állított tesztet nézzük, akkor az első csík (a pohár irányába) a tesztcsík, a második a kontrollcsík. Ha 2 csík van , terhes vagy. Ha 1 csík, alul ( a "max" felírás fölött) akkor nem vagy terhes. Ha csak az ez fölötti jel jelenik meg, akkor dobd ki, mert rossz.

2009. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


A teszten úgy van, hogy ha a kék résznél(tehát ahol fogod)

ott jelenik meg csík, nem vagy terhes. Szóval nem a maxnál.. Viszont azt is írta, h 10 perc múlva már nem látható az eredmény, ennek ellenére még mindig látni:S Kezdjek aggódni?:S

2009. nov. 18. 15:51
 3/5 A kérdező kommentje:

[link] ez pozitív, azt tudom.


[link] nekem ilyen lett. Elvileg ez negatív. de egy oldalon ezt a képet rakta ki, hogy neki pozitív..


Valaki?

2009. nov. 18. 22:53
 4/5 A kérdező kommentje:
a második képen elvileg ott a 2 csík csak nagyon halványan, szóval megnyugodtam...:D Bocsi mindenkitől:D
2009. nov. 18. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
2 csík= terhes vagy. Nem kell átforgatni. Ha halvány , de ott van, terhes vagy valószínű.
2009. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!