Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig ugyanaz a próbálkozós...

Mindig ugyanaz a próbálkozós hónap, ti hogy birjátok? Kinek ugyanolyan nehéz ez?

Figyelt kérdés
Igaz a 7.hó lessz hogy probálkozunk,első baba 3hó alatt sikerült.De sajnos nemmaradt velünk,és úgyérzem egyre nehezebb,hogy belefáradtam a folytonos csalódásokba.Ráadásul ez még semmi,tudom hogy most szülnék valamelyik nap ha megmaradt volna,tán ezis bennem van,egyik barátnőm most szült,háth kissé hervasztó..Voltam 11.én orvosnál látta hogy pém van,azelőtti vasárnap(10.én)szintén pozi ovuteszt,mi együtt voltunk Október 30-november 1-4-6-10-11.én.A menszeszemet most péntekre nemvárom..30napos ciklusaim vannak...nemigen hiszek benne hogy elcsiptük sajnos..nemigazán van úgy tüneetem mint az előzőnél..és úgyérzem ez már csak így marad hogy mindig probálkozhatunk..
2013. nov. 20. 07:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Az szép,háth úgylátszik vannak akkor hasonlóságok kedves utolsó:) énmár úgyérzem ebbe keell beletörődni.Aztán csak várakozhatunk:( neked hány naposak a ciklusaid?
2013. nov. 21. 11:31
 22/28 anonim ***** válasza:
Az első terhességem előtt napra, percre pontos 28 napos ciklusaim voltak. A vetélés után kaptam Norcolutot, hogy meghozza a vérzést, mert a missed ab műtét után 3 hónapig nem jött meg. No, az összezavart. 27-31 naposak lettek, még mindig változó, és ezt nehezen viselem, mert világ életemben pontos 28 napos ciklusaim voltak.
2013. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekünk azonnal összejött, aztán el is ment. Én nem merek újra próbálkozni... :(
2013. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Na lett babó,kedves kérdező?
2013. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba kedves utolsó:(,ma reggel erős görcsökkel megjött:@:/...úgyhogy nemis tudom már,elkezdek teázni,több vitamint eszek ebben az új hónapban,aztán hőmérőzni is elkezdek és meglátjuk..bárcsak már ott tartanánk hogy pozit észlelünk:):$...jahj csajok,nemisértem már miért ilyen nehéz ez annak aki tényleg szeretné?!És hülyeség hogy ne gondoljon rá az ember ha tényleg akarja!!!Deháth,énmár feladom lehet..
2013. nov. 25. 20:50
 26/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom.hát én is már a feladás határán vagyok.már előre félek a karácsonytól,mert neken pont 23-tól 26-ig lesz esedékes a mensim.amilyen depibe esek mindig mikor megjön,már félek,h.az egész család hangulatát lehúzom.pedig van egy csodálatos j5 éves nagylányunk,és neki varázslatossá szeretném tenni,de pont karácsonyra egy újabb csalódás...
2013. nov. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzátok. Több, mint egy éve próbálkozunk, és körülöttem mindenkinek pikk-pakk összejön, én meg itt ülök és néha sírok néha nem érdekel.

Pár hónapja kicsit elengedtem, nem görcsöltem rá, de semmi eredmény. Ettől a hónaptól újra hőmérőzöm. Nekem is tegnap reggelre jött meg, kedves kérdező. Essünk nek a új hónapnak együtt. Remélem sikerül. Bár már egyáltalán nem vagyok bizakodó, egyik hónapban sem...

2013. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Jahj csajoook,ez már tényleg olyan rossz:(,énsem tudok bizakodó lenni már !Viszont énis nekiállok hőmérőzni,meg nekiálltam inni a cickateát,aztán pé után majd palástfű,most megprobálom eztis akármilyen rossz izü is ez a tea:/...Amugy gáz hogy pont karácsony tájékára nemvárjuk...szoval még ezis ott lessz..háth sok sikert nekünk:)!!DE IRJATOK ÁM!!!!!!!!!!!!!!:)
2013. nov. 26. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!