Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás vagy más a helyzet?

Lehetek babás vagy más a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! okt. 17.-én volt meg és általában 31-33 naposak a ciklusaim. A ciklus.hu szerint tegnap kellett volna megjönnie de semmi.kb másfél hete volt rózsaszínes folyásom egyszer. Most csináltam egy tesztet de még negatív volt. Annyit vettem észre hogy fel vagyok puffadva, gyakrabban megyek pisilni, egyfolytában ennék (ez volt az előző babánál is aki sajnos elment). Ez az első próbálkozós hónapunk. Reménykedhetek még a pozi tesztre???
2009. nov. 19. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
néha mensi szerű érzésem van -ez kimaradt
2009. nov. 19. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztek az 1 hetes terhességet már kimutatják. Ha tegnap kellett volna megjönnie, abból visszaszámolsz 14 napot, tehát 4- én volt peteérésed. Előtte- utána 2-2 nap az amikor teherbe eshettél mondhatni november 2. illetve 6- a között. Ha a legkésőbbi dátumot vesszük, a 6- át, aznap volt "action" , és tegyük fel sikerült, onnantól 72 óra a beágyazódás. A beágyazódástól számított 7 nap az, amikor már a vizeletben is benne van a terhességi hormon, és kimutatható a teszten. Ha 6- ával számolunk, akkor elvileg bármelyik gyorsteszt kimutatja.


Persze csak szeretnénk, ha minden kiszámítható lenne ennyire (akkor nem kéne védekezni, mert tudnánk mikor nem szabad, ha nem kell baba stb.) várj még 2-3 napot és csinálj még 1 tesztet ha addig sem jön meg.

Lehet, hogy pont ez a stressz, aggodalom az oka, hogy késik, nem a baba.


Reméljük a legjobbakat :)


Ági 24

egy lassan 2 éves rosszcsont lányka anyukája :)

2009. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs baba,valami nőgyógyászati vagy hormon probléma miatt késik a mensid.

Esetleg a stressztől,az idegességtől.

2009. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!