Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás jele lehet a...

Beágyazódás jele lehet a mindjárt megjön érzés a 19. ciklusnapomon? Görcsölgetek, reggel pedig furán éreztem magam.

Figyelt kérdés
Nem tudtam reggel, hogy van e hányingerem vagy nincs. (nem vagyok egy hányos tipus), de furán éreztem magam. Peteérésem 18. án volt,nem korai még a beágyazodás?
2013. nov. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
7es vok...nekem sajnos ma meg fog jönni,leesett a hőm,ez a PCOS nem könnyiti meg az életemet.....de nektek drukkolok nagyon :))
2013. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: a mindjárt megjön érzés helyett ma bélgázok gyötörnek. ilyen volt a fiamnál, de most azt gondolom a karfiolleves miatt van :-) ki mikor tesztel?
2013. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:

F vagyok. Nekem tegnap volt egy nagyon éles hasszúrkám, és egész nap menzisen görcsölt a hasam. Én hülye állat ellőttem egy tesztet, ami természetesen full negatív volt!:)

Viszont szerintem elnéztem a pé-met, 2 nappal később volt, úgyhogy ma még csak a 10. dpo-m van, lehet még reménykedni.

7-es, sajnálom!:( De majd következő hónapban! Drukkolok neked!

2013. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

A karfiollevesen nagyon jót nevettem!:D

F.

2013. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
karfiolleveses: én is teszteltem de fogalmam sincs miért olyan korán van még...én hétfőn tervezek újra tesztelni akkor leszek a 10 dpon! figyelem jelentkezik e ma is a délutáni puffadás, mert a fiamnál ez volt az első tünet. ja és ma már nem eszem direkt a karfiollevesből :-D
2013. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
sziasztok :) Én a 2 vagyok :) én csak hatalmas puffadást érzek a petefészkemnél,már a nadrágot is alig bírom össze gombolni :) én 13 napon vagyok hétfőn tesztelek,hőm 37-nél van pár napja :)
2013. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Helló lányok,hogy vagytok? Képzeljétek (tudni kell hogy szerencsés nö vagyok,30éves vagyok,de pattanásom még nem volt!!!) 3 napja viszont naponta egy pattanás megjelik az arcomon!!Néha szurogat a petefészkem,ja és hol bőgök,hol nevetek . :D Érdekes december lesz ez ! :D
2013. dec. 1. 12:13
 18/63 A kérdező kommentje:
7-es megjött azóta?Vagy még izgulhatunk?
2013. dec. 1. 12:13
 19/63 A kérdező kommentje:

2! Szotitunk hétfőn :)

F! És te hogy vagy?

Mivel 6-ára nem várom,én azt hiszem ha nem jönne meg,7-en reggel tesztelek csak!Már nem boritom ki magam mint eddig :) Majd lesz valahogy,ha most nem,majd jövö hónapba :D Csak ezek a pattanások idegesitenek.

2013. dec. 1. 12:16
 20/63 anonim ***** válasza:

F. vagyok, 12. dpo-n.:)

Minden nap fájdogált a hasam, és tegnap-tegnapelőtt émelyegtem kissé. Vagyis a gyomrom olyan furi volt, kívántam is a kaját, aztán mégsem esett jól.

Ma reggel viszont nagyon erős megjön érzésem van, minden percben azt érzem, hogy na most meg fog jönni.:( Tudom, írják sokan, hogy szoktak ilyet érezni, de én tényleg azt érzem, hogy meg fog jönni.

Holnap reggel tesztelek. Engem nem borít ki, ha negatív, imádok tesztelgetni, tök izgalmas az egész.:)


Kérdező, jó jel a sok patti, ha eddig nem szokott lenni menzi előtt! Írjál hogy vagy ma! És a többiek is!:)

2013. dec. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!