Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás jele lehet a...

Beágyazódás jele lehet a mindjárt megjön érzés a 19. ciklusnapomon? Görcsölgetek, reggel pedig furán éreztem magam.

Figyelt kérdés
Nem tudtam reggel, hogy van e hányingerem vagy nincs. (nem vagyok egy hányos tipus), de furán éreztem magam. Peteérésem 18. án volt,nem korai még a beágyazodás?
2013. nov. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

Máskor is ilyen kevés vérzésed szokott lenni?

Tesztet nem csináltál azért...?

Ha mégis negatív, akkor egy pici tanácsot tudok adni, ami talán segít.

2. terhességem sehogy sem akart összejönni, viszont nagyon kevés vérzésem volt és rövid ideig tartott. E-vitamint kezdtem szedni, napi 2x200 mg-ot - és még abban a hónapban össze is jött a baba!:) Azt olvastam hogy vékony méhnyálkahártya esetében ilyen rövid a menzesz, és az ilyenen nem is tud rendesen beágyazódni a baba, az e-vitamin meg megvastagítja.

Hátha nálad is ez a gond.

F.

2013. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Hát 5-6 nap,de tuti nincs babó,mert amikor megjött,annyira véreztem és nagyon csúnya volt,most meg semmi,csak vérfolt... 23-án megyek vissza a dokihoz és majd megnézetettem vele,mi a helyzet,mert addigra az ovun is túl leszek biztos :)
2013. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

amúgy köszönöm a segítséget :) megpróbálom :) holnap megyek is venni :)

2

2013. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
meg annyira fel vagyok puffadva...:( ennyire nem szoktam,holnap esküvőre megyünk és nem férek bele a kosztüm gatyómba :)
2013. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
9-es vagyok (karfiolleves) mára nem várom, eddig még nem jött meg! viszont 2 napja betéttel rohangálok, mert úgy érzem bármelyik pillanatban folyik :-( szóval igazán nem reménykedem, és elengedtem, mert ráadásul már csomó tesztet előttem és nega volt mindegyik (mondjuk egyik se volt reggeliből), ma már nem is csináltam. várok és esetleg holnap reggel ha éjjel nem jönne meg bár rossz előérzetem van :-( ha nem jönne meg holnap sem, akkor lehet kivárom a hétfőt, hogy 36 ciklusnapon is túllegyek, akkor talán reménykednék. semmi tünetem nincs, csak fáradt vagyok 4 napja, hullául!
2013. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Jaj Karfiolleveses:), legalább neked jönne már össze most!

drukkkkk!

2013. dec. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

reménykedem,hogy legalább neked sikerülne,majd írj :)megy a drukk innen is :)

2

2013. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
sajnos nekem megjött! :-/ karfiolleves :-D szóval új hónap új remény, ovutesztek, terhestesztek betárazva, mensi után pedig kész a gyakorlásra! ;-) hajrá nektek is!
2013. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

na akkor csajok,minekünk az új év hozz jó dolgokat :) hajrá :)

2

2013. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
Hello csajok :)Valami gáz van velem...várok még pár napot,és lehet orvos lesz ebből.Tegnap reggelre elmult a menzesz(olyan volt mint szokott,nem gyengébb)Most voltan pisilni,és kis barnázásom van. :( Tegnap este megint a mindjártmegjön érzés,mintha a menzesz előtt lennék 1-2 nappal.Van egy gondolatom de lehet hülyeség :( Lehet hogy később fogant meg a baba?Lehet hogy most van a beágyazódás?Tudjátok nekem ho elején volt HSG-m és azt mondta a doki,most aztán hajrá. A most elmult menzeszemen 100% hogy azon az oldali petefészkemnél volt peteérés,ahol a petevezetékem el van záródva.(ez tuti) Na mostmár,mivel szedek clostyt lehet hogy több petém ért és a másik oldalom viszont megtermékenyült??? Fuu lehet hülyeséget irtam...de vmi nem okés velem....
2013. dec. 9. 14:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!